Prens Adaları DKY Kartal’dan izlenecek

“Her şeyin bir tık fazlası” sloganıyla lansmanı yapılan DKY Kartal’ı, Dumankaya İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ali Dumankaya anlattı

DKY Kartal 20 bin metrekarelik bir alanda yükseliyor. Tüm daireleri deniz manzarasına hakim olan projeyi Ali Dumankaya "Boğaz'dan sonra İstanbul'un en güzel manzarası olan adalar manzarasını Kartal'da en güzel gören lokasyondayız" diye anlattı. Tem, E-5, metro ve sahil yoluna yakınlığıyla dikkat çeken DKY Kartal, dairelerine de bir buçuk kavramını getiriyor. Dairelerde içeriden açılıp kapanabilen, istenildiği takdirde salona dahil edilebilen balkon bulunuyor. Bu balkonların ölçüleri de 5 ve 7 metrekare olarak değişiyor.
Projenin içinde Metro Cash and Carry mağazası yer alıyor. 7 bin 5 yüz metrekare büyüklüğündeki mağazanın çatısı ise değerlendirilmiş, bahçe alanları hobi ve koşu alanları, açık hava sineması gibi düzenlemelerle yaşam alanı haline getirilmiş. 6 tane konut bloğundan oluşan projede bir adet de ofis bloğu bulunuyor. Projede metrekare fiyatları 3800 TL'den başlıyor aidatlar ise metrekare başına 2 TL olarak düzenlenecek.

"Prens Adaları DKY Kartal’dan izlenecek" Başlıklı Haberin Galerisi

Prens Adaları DKY Kartal’dan izlenecek

Prens Adaları DKY Kartal’dan izlenecek

Prens Adaları DKY Kartal’dan izlenecek

Proje Bilgisi: Dky Kartal