Propa Plaza'da doluluk oranı yüzde 95'e çıktı

Propa İnşaat'ın A Plus ofis projesi Propa Plaza'da doluluk oranı yüzde 95'e ulaştı.

Propa Plaza'da doluluk oranı yüzde 95'e çıktı

Propa İnşaat'ın Zincirlikuyu-Levent hattı üzerinde hayata geçirdiği A Plus ofis projesi Propa Plaza'da doluluk oranı yüzde 95'e ulaştı. Projede kalan son ticari birimlerin satışına da devam ediliyor.

Propa Plaza'nın yüzde 30'u yabancılara kiralandı
Kiralamaların da tüm hızıyla devam ettiği Propa Plaza'ya yabancı yatırımcılar da büyük ilgi gösteriyor. Şu ana kadar yapılan kiralamaların yüzde 30'luk kısmı yabancılar, yüzde 70'lik kısmı ise yerli şerketler tarafından gerçekleştirildi. Başta holding, finansal kiralama ve faktoring şirketleri olmak üzere, lojistik, ulaştırma, mimarlık, havacılık ve yazılım-bilişim gibi sektörlerdeki firmaların büyük ilgi gösterdiği Propa Plaza'da son olarak Taiwan merkezli Eva Air ve Japonya merkezli Sajist International kiralama gerçekleştirdi. 

Propa Plaza'da doluluk oranı yüzde 95'e çıktı

Propa Plaza nerede?
Büyükdere Caddesi ile çevrili bir lokasyonda yükselen Propa Plaza, Zorlu Center'a 200 metre, Zincirlikuyu metrobüs durağına ise 150 metre, Esentepe metro durağına ise 100 metrelik mesafede yer alıyor. Kentin ulaşım aksına erişim açısından oldukça avantajlı bir noktada yükselen Propa Plaza'da alışveriş, gezi, yeme-içme, kültür ve eğlence merkezileri de bulunuyor.

Propa İnşaat'tan 4 yeni proje... Ayrıntılar için tıklayın...

Propa Plaza imkanları
Yeşil bina konsapti ve maksimum enerji verimliliği sağlayacak şekilde tasarlanan Propa Plaza'da geniş otopark imkânı, 7/24 bina güvenliği ve güvenlik kontrollü giriş, resepsiyon/danışma ve concierge hizmetleri veriliyor. 

Firma Bilgisi: Propa Inşaat
Proje Bilgisi: Propa Plaza