Referans Tuzla iletişim bilgileri

Referans Tuzla iletişim bilgileri ve adres bilgilerine haberimizden ulaşabilirsiniz

Referans Tuzla iletişim bilgileri

Referans Tuzla iletişim bilgilerini paylaşamadan önce proje özelliklerinden bahsedelim. 126 adet daireden meydana gelen Referans Tuzla 9 katlı tek blok şeklinde tasarlanıyor. Referans Tuzla satılık daire büyüklükleri 69 metrekare ile 101 metrekare arasında değişiyor. Referans Tuzla'da d1+1 ve 2+1 daireler dışında 250 metrekare mağaza alanı da bulunuyor.

Referans Tuzla satılık daire sahiplerine açık otopark, açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, fitness merkezi, güneşlenme terası, güvenlik, kafe, kamelya, kameralı güvenlik, sauna ve yürüyüş parkuru gibi sosyal donatı imkanları sunuyor. Referans Tuzla teslim tarihi olarak 2015 yılı veriliyor.

Referans Tuzla fiyat listesi
1+1 daireler 119 bin TL ile 149 bin TL arasında,
2+1 daireler 179 bin TL ile 225 bin TL arasında değişiyor.

Referans Tuzla nerede?
Referans Tuzla projesi E-5'e yakın konumda yer alıyor. Tuzla Marina, Okan Üniversitesi, Sabiha Gökçen Havalimanı, Sabancı Üniversitesi, Koç Lisesi, Coşkun Koleji, Süleyman Şah Üniversitesi, Tuzla Sahil, Tuzla Metro, Yüksek Hızlı Tren, Formula 1 Pisti, Viaport AVM ve Tuzla OSB'ye yakın olması sebebiyle yatırımcıların da dikkatini çekiyor.

Referans Tuzla adres bilgileri: Aydınlı Mah. Cemsultan Cad. No:37 Tuzla/İstanbul

Referans Tuzla iletişim bilgileri
Telefon: 444 2 447
www.gelecekyapi.com

"Referans Tuzla iletişim bilgileri" Başlıklı Haberin Galerisi

Referans Tuzla iletişim bilgileri

Proje Bilgisi: Referans Tuzla