Regnum Sky Tower Ankara

Regnum Sky Tower Ankara'da Uzaltaş AŞ ve Öztürk Grup işbirliği ile kurulan OP Grup ile Canpa tarafından inşa ediliyor

Regnum Sky Tower Ankara

Regnum Sky Tower Ankara'da Uzaltaş AŞ ve Öztürk Grup işbirliği ile kurulan OP Grup ile Canpa tarafından inşa ediliyor. 8 bin metrekare alan üzerinde konumlandırılan Regnum Sky Tower toplam 161 adet ofisten meydana geliyor. 

Tamamlandığında Ankara'nın en yüksek binası olacak olan Regnum Sky Tower satılık ofis büyüklükleri 49 metrekare ile 980 metrekare arasında değişiyor. Regnum Sky Tower teslim tarihi olarak 2016 yılını veriyor.

Regnum Sky Tower Ankara sosyal ayrıcalıkları içerisinde bilardo, fitness merkezi, golf alanı, güvenlik, kameralı güvenlik, kapalı otopark, kapalı yüzme havuzu, market, masa tenisi, sinema ve spa yer alıyor. Regnum Sky Tower fiyat bilgileri ve ödeme seçenekleri ile ilgili detaylı bilgiler için satış ofisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Regnum Sky Tower Ankara nerede?
Uzaltaş AŞ ve Öztürk Grup işbirliği ile kurulan OP Grup ile Canpa tarafından hayata geçirilen Regnum Sky Tower Mevlana Bulvarı'nda yer alıyor. Regnum Sky Tower adres bilgileri şöyle; Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi, No:57 Balgat Çankaya/Ankara

Regnum Sky Tower adres bilgileri
Adres : Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi, No:57 Balgat Çankaya/Ankara

Regnum Sky Tower iletişim bilgileri
Telefon : 0312 286 67 59
Web : http://www.regnumskytower.com.tr/

 

"Regnum Sky Tower Ankara" Başlıklı Haberin Galerisi

Regnum Sky Tower Ankara

Regnum Sky Tower Ankara

Regnum Sky Tower Ankara

Regnum Sky Tower Ankara

Proje Bilgisi: Regnum Sky Tower