Regnum Sky Tower projesi

Regnum Sky Tower projesi OP Grup - Canpa tarafından Ankara'da hayata geçiriliyor

Regnum Sky Tower projesi

Regnum Sky Tower projesi OP Grup - Canpa tarafından Ankara'da hayata geçiriliyor. 8 bin 401 metrekare alan üzerinde yükselen Regnum Sky Tower 161 adet ofisten meydana geliyor. Regnum Sky Tower satılık ofis büyüklükleri ise 49 metrekare ile 980 metrekare arasında değişiyor. Projenin iç mimari tasarımı Neşet Güne imzası taşıyor. 

Regnum Sky Tower Ankara sosyal imkanları içerisinde bilardo, fitness merkezi, golf alanı, güvenlik, kameralı güvenlik, kapalı otopark, kapalı yüzme havuzu, market, masa tenisi, sinema ve spa yer alıyor. Regnum Sky Tower teslim tarihi olarak 2016 yılını veriyor. 

Proje tamamlandığında Ankara'nın en yüksek binası olacak. Regnum Sky Tower fiyat bilgileri ve ödeme seçenekleri ile ilgili detaylı bilgiler için satış ofisi ile iletişime geçebilirsiniz. 

Regnum Sky Tower nerede?
Uzaltaş AŞ ve Öztürk Grup işbirliği ile kurulan OP Grup ile Canpa tarafından hayata geçirilen Regnum Sky Tower Mevlana Bulvarı'nda yer alıyor. Regnum Sky Tower adres bilgileri şöyle; Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi, No:57 Balgat Çankaya/Ankara

Regnum Sky Tower iletişim bilgileri
Adres : Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi, No:57 Balgat Çankaya/Ankara
Telefon : 0312 286 67 59
Web : http://www.regnumskytower.com.tr/

"Regnum Sky Tower projesi" Başlıklı Haberin Galerisi

Regnum Sky Tower projesi

Regnum Sky Tower projesi

Regnum Sky Tower projesi

Regnum Sky Tower projesi

Proje Bilgisi: Regnum Sky Tower