Residence Eagle'ın tanıtımı yapıldı

Kartal'ın en yeni projesi olan ve Selimoğlu Group imzasıyla inşa edilen Residence Eagle bugün görücüye çıktı

Residence Eagle'ın tanıtımı yapıldı

22 Ocak 2014 / emlakwebtv
Kartal'ın en yeni projesi Residence Eagle, bugün düzenlenen basın toplantısında tanıtıldı. Selimoğlu Group imzasıyla inşasına devam edilen proje, bölgenin merkezinde yükseliyor. İnşaat sektöründeki yarım asrı geçen deneyimini Kartal'a taşıyan Selimoğlu Group, bölgenin en hareketli noktasındaResidence Eagle projesini hayata geçiriyor.

Residence Eagle, 20 milyon TL'lik yatırım değeriyle Karrtal’a değer katıyor
Çırağan Sarayı'nda düzenlenen basın toplantısında tanıtılan Residence Eagle, 20 milyon TL'lik yatırım değeri ve sosyal donatı alanlarıyla dikkatleri çekiyor. 17 bin 365 metrekare inşaat alanına sahip proje, 134 konut ve 10 ticari üniteden oluşuyor. 4.193 metrekare arsa üzerinde yükselen Residence Eagle'ın 2.700 metrekaresi ise peyzaja ayrıldı.

Residence Eagle, ulaşım açısından avantajlı bir noktada
Kartal'ın merkezinde konumlandırılan Residence Eagle, ulaşım açısından avantajlı bir noktada yer alıyor. 2014'ün sonunda Marmaray'ın devamı niteliğinde oluşturulacak Ayrılık Çeşmesi – Pendik hattı istasyonuna 2 dakika mesafede konumlanan proje, Sabiha Gökçen Havaalanı'na 10 dakika mesafede bulunuyor.

Kartal'ın merkezinde inşasına devam edilen ResidenceEagle'da her ihtiyaca yanıt verecek şekilde tasarlanan daire seçenekleri sunuluyor. Büyüklükleri 52 ile 130 metrekare arasında değişen daireler; stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 tiplerinde oluşturuluyor.

Residence Eagle lansmana özel 155 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu
ResidenceEagle, lansman dönemine özel ayrıcalıklarla 155 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu. 120 aya kadar uygun faiz oranlarıyla konut kredisi kullanılan projede, alternatif ödeme planları da bulunuyor.

Proje Bilgisi: Residence Eagle