Rings İstanbul da Demirdöküm’ü tercih etti

238 bin metrekarelik alana sahip Rings İstanbul projesinde 3 bin 119 adet DemirDöküm panel plus radyatör ile termostatik vana ve 925 adet DemirDöküm banyopan kullanıldı

Rings İstanbul da Demirdöküm’ü tercih etti

28 Ağustos 2013 / emlakwebtv

Selçuklu Holding iştiraki Selin Yapı tarafından İstanbul Sancaktepe’de hayata geçirilen Rings İstanbul, konut, AVM ve sosyal tesislerden oluşuyor.

Yüksek Mimar Hakan Kıran’ın imzasını taşıyan 238 bin metrekarelik alana sahip projede 3.119 adet DemirDöküm panel plus radyatör ile termostatik vana ve 925 adet DemirDöküm banyopan kullanıldı. Projenin ilk etabının teslimlerine Mayıs ayında başlandı.

Google ve Bloomberg Televizyon işbirliğinde 2011 yılında Londra’da düzenlenen zirvede “Avrupa Gayrimenkul Ödülü’nü ( European Property Awards) almaya hak kazanan Rings İstanbul Projesi çevre dostu ve enerji tasarrufu uygulamalarıyla Breeam ve Leed sertifikalarına da aday.  

Isıtma alanında tüketicilerin ihtiyaç ve beklentilerini göz önünde bulundurarak ürün gamını sürekli geliştiren DemirDöküm, kombi üretimini Türkiye’nin alanındaki en büyük fabrikalarından biri olan DemirDöküm Bozüyük Tesisleri’nde yapıyor.

 

 

 

Proje Bilgisi: Rings Istanbul