Rings İstanbul kampanyası

Selin Yapı tarafından hayata geçirilen Rings İstanbul kampanyası ile firma, yatırımcının banka faizinin yüzde 50'sini karşılayacak

Rings İstanbul kampanyası

Selin Yapı tarafından hayata geçirilen Rings İstanbul kampanyası ile firma, yatırımcının banka faizinin yüzde 50'sini karşılayacak. Selin Yapı, Rings İstanbul projesinde ev sahibi olmak isteyenler için 'Fırsat Bu Fırsat, Rings'den yeni bir milat' sloganıyla özel bir kampanya başlattı.

Kampanya kapsamında Rings İstanbul'daki evlerden birini almak isteyenlerin kredi faizinin yüzde 50'si Selin Yapı tarafından karşılanırken kampanya kapsamında ev sahibi olanlardan 1 yıl aidat alınmıyor. Dairelere yüzde 1 peşinat ödeyerek sahip olmak mümkün.

Anadolu yakasının son iki ormanından biri olan Aydos eteklerinde yükselen ve yaşamın başladığı Rings İstanbul, 499 ev ve 99 rezidans daireden oluşuyor. Site içerisindeki yürüyüş ve bisiklet parkurunun yanı sıra, ev sahiplerinin isterlerse kiralayıp sebze ve meyve yetiştirebileceği hobi bahçeleri, dalından meyve koparabileceği meyvelikler, pilatesten yüzmeye farklı spor aktivitelerini yapabilecekleri Rings Sports Club gibi sosyal donatılar sayesinde ev sahipleri şehrin imkânlarından kopmadan doğal bir hayat sürebiliyor.

9 sinema salonu ve ünlü markalarıyla bölgenin tek alışveriş merkezi olan Rings AVM'nin üzerinde yer alan Rings Rezidans ise; fonksiyonellik kadar en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş estetik çizgilerle 'Exclusive' bir yaşam alanı sunuyor. Gerek mimarisi gerek sosyal yaşam alanlarıyla daire sahiplerinin kendilerini özel hissedeceği projede; daire metrekareleri, oda sayıları ve cephe değişse de konfor ve kalite daima standart.

Sabiha Gökçen Havalimanı'na 8 dakikalık mesafede bulunan Rings İstanbul, İstanbul Finans Merkezi'ne 10, Boğaziçi Köprüsü'ne 15, FSM Köprüsü'ne ise 20 dakika mesafede yer alıyor. Ayrıca Üsküdar – Sabiha Gökçen Havalimanı metrosu da sitenin hemen yanı başında yer alacak.

Proje Bilgisi: Rings Istanbul