Rings İstanbul nasıl gidilir?

Rings İstanbul nasıl gidilir? sorusuna haberimizden ulaşabilirsiniz

Rings İstanbul nasıl gidilir?

Rings İstanbul nasıl gidilir? Sorusuna geçmeden önce proje özelliklerinden bahsedelim. Rings İstanbul projesi 1+0, 1+1, 2+1, 4+1, 5+2, 4+2 daire tiplerinden meydana geliyor. Rings İstanbul Evleri büyüklükleri 63 metrekare ile 350 metrekare arasında değişiyor. Siesta, Vista ve Fiesta bloklarından oluşan Rings İstanbul konut sahiplerine ankastre beyaz eşya, depo, ısı pay ölçer, intercom sistemi, merkezi ısıtma ve teras gibi imkanlar sunuyor.

Rings İstanbul özellikleri
Rings İstanbul sosyal imkanları arasında ise açık ve kapalı yüzme havuzları, yürüyüş yolu, SPA, fitness ve jimnastik salonları, kreşler, basketbol alanı, tenis ve voleybol sahası, mini golf sahası, restoran ve alışveriş merkezi yer alıyor. Bunların dışında ise bisiklet yolu, süs havuzları, Rings Club yer alıyor.

Rings İstanbul nasıl gidilir?
İstanbul Anadolu Yakasında yer alan Rings İstanbul TEM'e 2 dk. mesafede yer alıyor. Rings İstanbul, İstanbul Finans Merkezine ise 15 dakika mesafede inşa edildi. Sabiha Gökçen Havalimanına 10 dakika, Boğaz Köprüsüne 15 dakika ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsüne ise 20 dakika mesafeye inşa ediliyor.

Rings İstanbul iletişim bilgileri
Adres : Akpınar Mahallesi Kanuni Caddesi No:6 34885 Sancaktepe / İSTANBUL
Telefon: 444 8 600
E-Posta: info@ringsistanbul.com

 

Proje Bilgisi: Rings Istanbul