Rings İstanbul satılık daire özellikleri

Rings İstanbul satılık daire özellikleri haberimizde yer alıyor

Rings İstanbul satılık daire özellikleri

Rings İstanbul satılık daire özelliklerinden önce projenin detaylarından bahsedelim. 1+0 , 1+1 , 2+1 , 4+1 , 5+2 , 4+2 daire seçeneklerinin yer aldığı Rings İstanbul satılık daire büyüklükleri 63 metrekare ile 350 metrekare arasında değişiyor. 

Siesta, Vista ve Fiesta bloklarından meydana gelen Rings İstanbul satılık daire özellikleri arasında; ankastre beyaz eşya, depo, ısı pay ölçer, intercom sistemi, merkezi ısıtma ve teras yer alıyor. Rings İstanbul fiyat bilgilerine satış ofisinden ulaşabilirsiniz. 

Rings İstanbul sosyal imkanları arasında ise açık ve kapalı yüzme havuzları, yürüyüş yolu, SPA, fitness ve jimnastik salonları, kreşler, basketbol alanı, tenis ve voleybol sahası, mini golf sahası, restoran ve alışveriş merkezi yer alıyor. Bunların dışında ise bisiklet yolu, süs havuzları, Rings Club yer alıyor. 

İstanbul Anadolu Yakasında yer alan Rings İstanbul TEM'e 2 dk. mesafede yer alıyor. Rings İstanbul, İstanbul Finans Merkezine ise 15 dakika mesafede inşa edildi. Sabiha Gökçen Havalimanına 10 dakika, Boğaz Köprüsüne 15 dakika ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsüne ise 20 dakika mesafeye inşa ediliyor.

Rings İstanbul iletişim bilgileri
Adres : Akpınar Mahallesi Kanuni Caddesi No:6 34885 Sancaktepe / İSTANBUL
Telefon: 444 8 600
E-Posta: info@ringsistanbul.com

Proje Bilgisi: Rings Istanbul