Rings İstanbul satış ofisi

Rings İstanbul satış ofisi iletişim bilgileri haberimizde yer alıyor

Rings İstanbul satış ofisi

Rings İstanbul satış ofisi bilgilerine geçmeden önce projenin özelliklerinden bahsedelim. Selin Yapı tarafından hayata geçirilen proje 1+0, 1+1, 2+1, 4+1, 5+2 ve 4+2 dairelerden meydana geliyor. 

56 bin metrekare alan üzerinde yükselen Rings İstanbul sosyal imkanları arasında açık otopark, açık yüzme havuzu, avm, çarşı, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, fitness merkezi, güneşlenme terası, kafe, kapalı otopark, kapalı yüzme havuzu, kuaför, market, merkezi uydu sistemi, okul, orman manzarası, restoran, sauna ve süs havuzu bulunuyor. 

Toplam 499 ader daire ve 99 adet rezidansın yer aldığı Rings İstanbul satılık daire büyüklükleri 63 ila 350 metrekare arasında değişiyor. Rings İstanbul fiyat bilgileri ve ödeme seçenekleri ile ilgili detaylı bilgiler için satış ofisi ile iletişime geçebilirsiniz. 

Rings İstanbul Anadolu Yakası Sancaktepe'de konumlanıyor. TEM'e 2 dakika mesafede yer alan proje İstanbul Finans Merkezi'ne ise 15 dakika mesafede kalıyor. Sabiha Gökçen Havalimanına 10 dakika, Boğaz Köprüsüne 15 dakika ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsüne ise 20 dakika mesafeye inşa ediliyor.

Rings İstanbul satış ofisi iletişim bilgileri
Adres : Akpınar Mahallesi Kanuni Caddesi No:6 34885 Sancaktepe / İSTANBUL
Telefon: 444 8 600
E-Posta: info@ringsistanbul.com

Proje Bilgisi: Rings Istanbul