Rönesans "Sayfiye" projesine yoğun ilgi

Rönesans Konut'un İstanbul'daki ilk projesi "Sayfiye" satışa çıktığı 18 Nisan'dan bu yana büyük ilgi gördü. 276 konutun yüzde 50'si bir ay gibi kısa bir sürede satıldı

Rönesans

22 Mayıs 2014/Emlakwebtv
Rönesans Holding bünyesinde faaliyet gösteren Rönesans Konut’un İstanbul’daki ilk projesi “Sayfiye” satışa çıktığı 18 Nisan’dan bu yana güçlü bir satış grafiği yakaldı. 276 konuttan oluşan Sayfiye’de dairelerin yüzde 50’si bir ay gibi kısa bir sürede satıldı. 

önesans Gayrimenkul Yatırım Genel Müdür Yardımcısı Işıl Dinçer, kısa sürede yakalanan bu ivmenin Rönesans’ın güçlü yapısının, inşaat sektöründe uluslararası bir marka olarak bilinirliliğinin ve oluşturduğu güvenin yanı sıra projenin konsepti, avantajlı satış fiyatları ve ödeme koşullarıyla ortaya konulan kalite sayesinde yakalandığını ifade ederek, şunları söyledi:

“Sayfiye projemiz Kartal bölgesinde gerek konsepti gerekse avantajlı satış fiyatları ve ödeme koşullarıyla kalitesini ortaya koyuyor.  Hem yatırımcılar hem de oturum amaçlı almak isteyenler için teslim tarihinin 18 ay gibi kısa bir sürede olması da satışları fırsata çevirerek, büyük avantaj yarattı. Projemizin şimdiden yatırımcıları için kazandıran bir proje olacağı söyleyebiliriz, ayrıca 2+1; 2,5+1; 3+1,  bahçeli dubleks, kat bahçeli dubleks ve teraslı daireler gibi farklı daire planları oturum amaçlı daire arayan  tüketiciler tarafından beğenilerek yoğun talep gördü.”