Sağlık Kent satılık daire!

Sağlık Kent satılık daire özellikleri ve adres bilgilerine haberlerimizden ulaşabilirsiniz

Sağlık Kent satılık daire!

Sağlık Kent satılık daireler 21 bin metrekare alan üzerinde Beylikdüzü'nde İttifak İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. Sağlık Kent satılık daire tipleri 2+1 ve 3+1 şeklinde tasarlanıyor. Toplam 577 adet daireden meydana gelen Sağlık Kent satılık daire büyüklükleri 79 metrekare ile 118 metrekare arasında değişiyor.

Sağlık Kent satılık daire özellikleri
Sağlık Kent satılık daire özellikleri arasında market, manav, kuru temizleme, kuaför gibi hizmetlerin dışında fitness, sauna, kapalı havuz, kafeterya, 24 saat güvenlik, kapalı-açık otoparklar, süs havuzu, botanik bahçe yer alıyor.

Sağlık Kent satılık daireler nerede?
Lokasyon olarak İstanbul'un ulaşıma en uygun noktasında yer alan Sağlıkkent projesinde, siteden metrobüs durağına ücretsiz ring seferler yapılıyor. Proje, Beylikdüzü E-5'e yürüme mesafesinde, yapımına yakın zamanda başlanacak olan Bakırköy Beylikdüzü metro hattına da 2 dakika uzaklıkta bulunuyor. Metrobüs güzergahına çok yakın konumda yer alan proje, Avrupa'nın en büyük otomotiv alışveriş merkezi olan Autopia'ya ve TEM bağlantı yoluna komşu olmasıyla da her yere kolayca ulaşım sağlıyor. Firma, inşaat sektöründe inovatif bakış açısını sergileyen yeni projeleriyle yer almayı sürdüreceğinin sinyallerini veriyor.

Sağlık Kent satılık daire adres bilgileri: Atatürk Mahallesi 516.Sokak No:2 Sağlıkkent Sitesi Esenyurt / İstanbul

Sağlık Kent satılık daire iletişim bilgileri
0 850 224 03 50
info@saglikkent.com

Proje Bilgisi: Sağlık Kent