Sarphan Finans Park'ta 120 ay vade

İstanbul Finans Merkezi'ndeki Sarphan Finans Park'ın VIP 300 Ofisleri'nde 120 ay vade ile ofis satışı yapılıyor

Sarphan Finans Park'ta 120 ay vade

İstanbul Finans Merkezi'ndeki Sarphan Finans Park'ın VIP 300 Ofisleri'nde 120 ay vade ile ofis satışı yapılıyor. 

Kampanyada son tarih: Nisan'ın ilk haftası
Sarphan Finans Park'ın yeni zirvesi olarak adlandırılan VIP 300 Ofisleri'nde başlayan ve Nisan ayının ilk haftasına kadar devam etmesi planlanan kampanya kapsamında 120 aya varan vadelerle ofis satışı yapılıyor.

4.500 TL'den başlayan taksitler
İstanbul'da prim potansiyeli en yüksek yerlerin başında gösterilen Ataşehir'de inşa edilen projede, söz konusu kampanya ile taksitler ortalama 4500 TL'den başlıyor. VIP 300 Ofislerin satışları Ocak 2015'te başladı. Fiyatların 830 bin TL ile 2 milyon 810 bin TL arasında farklılık gösterdiği ofislerde alanları 42 ila 829 metrekare arasında değişen 349 bağımsız bölüm yer alıyor.

Sarphan Finans Park

VIP 300 Ofisleri'nde her ayrıntı düşünülüyor
Sahip olduğu helikopter pisti ile kullanıcılarını şehrin yoğun trafiğinden kurtaran VIP 300 Ofisler, Sabiha Gökçen Havaalanı'na olan yakınlığı ile de tercih sebebi oluyor. Türkiye ekonomisinin çıtasını yükseltecek İFM'de yer alacak ticari kuruluşlara büyük avantajlar sağlayacak olan VIP 300 Ofisleri, her ayrıntının düşünüldüğü konforlu bir iş merkezi olarak hayata geçiriliyor. Şık mağaza ve dükkânlarıyla, ziyaretçilerin konforlu bir şekilde ağırlanacağı modern lobisiyle üstün hizmet sunmayı amaçlayan Sarphan Finans Park VIP 300 Ofisleri, iş dünyasının tüm gereksinimlerini akılcı ve bütünsel yöntemlerle çözüme kavuşturuyor.

Toplam 937 bağımsız bölüm
Anadolu Yakası'nın en değerli bölgelerinden Ataşehir'de Sarp Group imzası ve Emlak Konut güvencesiyle yükselen Sarphan Finans Park projesi, sahip olduğu ayrıcalıklarla dikkatleri üzerine çekiyor. Bulunduğu lokasyon ve sunduğu sıra dışı ofis-konut yaşamıyla rakiplerinden ayrılan Sarphan Finans Park'ta konut ve iş yeri olmak üzere 937 bağımsız bölüm yer alıyor. Sarphan Finans Park projesi 900 milyon TL yatırım değeriyle inşa ediliyor. Sarphan Finans Park'ta tüm blokların 2015 yılında teslim edilmesi planlanıyor.

Yaklaşık 21 bin metrekare arsa alanı üzerinde 197 bin metrekare inşaat alanına sahip Sarphan Finans Park'ta, 1360 metrekare sosyal tesis alanı, 4 bin 500 metrekare yeşil alan ve 43 bin metrekare ticari alan bulunuyor. Alanları 41 ila 173 metrekare arasında değişen stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 tiplerinde 341 konutun bulunduğu projenin sosyal alanlarında ise tenis kortu, basketbol sahası, kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, çocuk kulübü, fitness, resepsiyon, konsiyerj hizmeti, bilboard, masa tenisi, play station oyun alanları ve yaklaşık 1550 araçlık otopark yer alıyor.

Proje Bilgisi: Sarphan Finans Park