Sea Pearl Ataköy fiyat listesi

Sea Pearl Ataköy fiyat listesi bugün gerçekleşen basın toplantısında açıklandı. İşte Sea Pearl Ataköy fiyat listesi

Sea Pearl Ataköy fiyat listesi

Sea Pearl Ataköy 53 bin 900 metrekare alan üzerinde yer alıyor. Kzuu Grup tarafından hayata geçirilen Sea Pearl Ataköy ilk etabında toplam 631 adet daire yer alıyor. Sea Pearl Ataköy 1+1, 2+1, 3+1, 41+1, 4,5+1 daire tiplerinden meydana geliyor. Sea Pearl Ataköy'de daire büyüklükleri 88 metrekare ile 398 metrekare arasında değişiyor.

Sea Pearl Ataköy fiyat listesine değinmeden önce proje özelliklerinden bahsedelim. Sea Pearl Ataköy projesinde 132 bin 955 metrekare satılabilir alan yer almakta olup, 33 bin metrekare de yeşil alan için ayrılıyor. Evrenol Architects tarafından tasarlanan Sea Pearl Ataköy zengin sosyal donatı imkanlarıyla dikkat çekiyor. Sea Pearl Ataköy teslim tarihi olarak da 2017 Temmuz ayı veriliyor.

Sea Pearl Ataköy fiyat listesi
Bugün lansmanı gerçekleşen Sea Pearl Ataköy fiyatları metrekare birim üzerinden hesaplanıyor. Buna göre 7 bin 200 dolardan başlayan fiyatlarla satışlarına devam ediyor.

Sea Pearl Ataköy ödeme planı
Sea Pearl Ataköy ödeme planı kapsamında 3 ayrı ödeme seçeneğini konut sahibi olmak isteyenlere sunuyor.

1.Yüzde 5 peşin + 48 ay eşit taksit
2.Yüzde 10 peşin + 36 ay eşit taksit
3.Yüzde 5 peşin + banka kredisi

Sea Pearl Ataköy nerede?
Sea Pearl Ataköy projesi yarımadaya 13, Ataköy Yat Limanı'na 1, Atatürk Havaalanı'na ise 3 km uzaklıkta yükseliyor. Marmara Denizi'ne bitişik olan bu alana E5 ve Tem otoyollarından direk bağlantılar bulunuyor. Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne 25, Boğaz Köprüsü'ne ise 15 km uzaklıkta olan projeye doğrudan ulaşım, sahil yolu olarak da bilinen Rauf Orbay Bulvarı'ndan sağlanıyor. Hemen yanı başında Galeria, Capacity, Carousel, Marmara Forum, A Plus, Flyinn alışveriş merkezleri bulunan Sea Pearl; Dünya Göz Hastanesi, Acıbadem Hastanesi, International Yeşilköy Hastanesi, Bakırköy Devlet Hastanelerine yakın bir konumda yer alıyor.

Sea Pearl Ataköy adres bilgileri
Adres : Zeytinlik Mah. Rauf Orbay Cad. Sahil Yolu No:1 Bakırköy/İstanbul

Sea Pearl Ataköy iletişim bilgileri
Telefon : 444 98 00
Web : http://www.seapearlatakoy.com/

 

"Sea Pearl Ataköy fiyat listesi" Başlıklı Haberin Galerisi

Sea Pearl Ataköy fiyat listesi

Sea Pearl Ataköy fiyat listesi

Sea Pearl Ataköy fiyat listesi

Sea Pearl Ataköy fiyat listesi

Proje Bilgisi: Sea Pearl Ataköy