Sea Pearl Ataköy satış ofisi

Sea Pearl Ataköy satış ofisi proje özelliklerine haberimizden ulaşabilirsiniz

Sea Pearl Ataköy satış ofisi

Sea Pearl Ataköy satış ofisi tarafından ve bugün gerçekleşen lansmandan alınan bilgilere göre proje ile ilgili olarak şunları söyleyebiliriz: Kuzu Grup tarafından 53 bin 900 metrekare alan üzerinde inşa ediliyor. Sea Pearl Ataköy nerede? Sorusuna cevap vermeden önce proje özelliklerine bakalım. 132 bin 955 metrekare satılabilir alanın yer aldığı Sea Pearl Ataköy'de 33 bin metrekare de yeşil alanlar için ayrılıyor. Sea Pearl Ataköy 1+1, 2+1, 3+1, 41+1, 4,5+1 daire tiplerinden meydana geliyor. Toplam 631 adet dairenin yer aldığı Sea Pearl Ataköy'de daire büyüklükleri 88 metrekare ile 398 metrekare arasında değişiyor.

Sea Pearl Ataköy projesinde 132 bin 955 metrekare satılabilir alan yer almakta olup, 33 bin metrekare de yeşil alan için ayrılıyor. Evrenol Architects tarafından tasarlanan Sea Pearl Ataköy zengin sosyal donatı imkanlarıyla dikkat çekiyor. Sea Pearl Ataköy teslim tarihi olarak da 2017 Temmuz ayı veriliyor.

Sea Pearl Ataköy satılık daire fiyatları metrekare birim üzerinden hesaplanıyor. Buna göre 7 bin 200 dolardan başlayan fiyatlarla satışlarına devam ediyor.

Sea Pearl Ataköy ödeme planı
Sea Pearl Ataköy ödeme planı kapsamında 3 ayrı ödeme seçeneğini konut sahibi olmak isteyenlere sunuyor.

1.Yüzde 5 peşin + 48 ay eşit taksit
2.Yüzde 10 peşin + 36 ay eşit taksit
3.Yüzde 5 peşin + banka kredisi

Sea Pearl Ataköy satış ofisi erede?
Sea Pearl Ataköy projesi yarımadaya 13, Ataköy Yat Limanı'na 1, Atatürk Havaalanı'na ise 3 km uzaklıkta yükseliyor. Marmara Denizi'ne bitişik olan bu alana E5 ve Tem otoyollarından direk bağlantılar bulunuyor. Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne 25, Boğaz Köprüsü'ne ise 15 km uzaklıkta olan projeye doğrudan ulaşım, sahil yolu olarak da bilinen Rauf Orbay Bulvarı'ndan sağlanıyor. Hemen yanı başında Galeria, Capacity, Carousel, Marmara Forum, A Plus, Flyinn alışveriş merkezleri bulunan Sea Pearl; Dünya Göz Hastanesi, Acıbadem Hastanesi, International Yeşilköy Hastanesi, Bakırköy Devlet Hastanelerine yakın bir konumda yer alıyor.

Sea Pearl Ataköy satış ofisi adres bilgileri
Adres : Zeytinlik Mah. Rauf Orbay Cad. Sahil Yolu No:1 Bakırköy/İstanbul

Sea Pearl Ataköy satış ofisi iletişim bilgileri
Telefon : 444 98 00
Web : http://www.seapearlatakoy.com/

"Sea Pearl Ataköy satış ofisi" Başlıklı Haberin Galerisi

Sea Pearl Ataköy satış ofisi

Sea Pearl Ataköy satış ofisi

Sea Pearl Ataköy satış ofisi

Sea Pearl Ataköy satış ofisi

Proje Bilgisi: Sea Pearl Ataköy