Şehrin dinamizmi banyolarda

VitrA, yazın sona ermesiyle yeniden hareketlenen şehir hayatının dinamizmini banyolara taşıyor

Şehrin dinamizmi banyolarda

5 Ekim 2012 / Emlakwebtv
Modern banyo mobilyası Mira, farklı renk seçenekleriyle Q-Line armatürler, zeminde ahşabın sıcaklığını taşıyan Woodstyle ve duvarda mermerin şıklığını yansıtan Marmo Savona duvar karolarıyla yaratılan banyolar, şehrin dinamik ve çağdaş havasını yansıtıyor.
Termoform kaplamasıyla sudan etkilenmeyen Mira, modern tasarımının yanı sıra kalite ve dayanıklılığıyla da göze çarpıyor. Ayaklı ve duvara monte seçenekleri olan mobilyalar, metalik bronz, açık füme gibi farklılaşan renkleri ve kulp seçenekleriyle de her zevke hitap ediyor. Yumuşatılmış köşeli hatları, yeni mat siyah ve beyaz seçenekleriyle şehrin havasına uyum sağlayan Q-Line armatürler, aksesuvarlarıyla banyolara şıklık katıyor.
Ahşap parke görünümlü seramik karosu Woodstyle, yaşadığı mekanlara ahşabın doğallığını katmak isteyenler tarafından tercih ediliyor. Doğa dostu yaklaşımla banyoyu bütünleyen karolar; meşe, açık meşe, ceviz ve venge renkleriyle sunuluyor. Duvarlardaki doğal taş dokulu Marmo Savona karo serisinde yer alan parlak ve altın baskılar, göz alıcı bir şıklık sunuyor.