ŞEHRİN İÇİNDE DOĞAL YAŞAM: BOTANİCA İSTANBUL

Mutlu İnşaat ve Ak Proje Esenyurt’a yeni bir proje kazandırıyor. Botanica İstanbul adı verilen projeyle alıcılara doğa ile iç içe bir yaşam vaat ediliyor

ŞEHRİN İÇİNDE DOĞAL YAŞAM: BOTANİCA İSTANBUL

Mutlu İnşaat ve Ak Proje işbirliğiyle Esenyurt'ta yeni bir proje yükseliyor. Lansman öncesi gördüğü ilgi ile yüzde 30'u satılan Botanica İstanbul'da resmi satışlar başladı. 7 blokta 477 daireden oluşan projenin öne çıkan özelliklerinden biri, yüzde 80'inin yeşil alana ayrılmış olması. Zaten projenin yaşam vaadi de, şehir ve doğa yaşamının iç içe olması.

Botanica İstanbul'da yola cephe olan 2 blok 1+1 home ofis tarzında planlandı. Bu iki blok, sitenin diğer bölümünden ayrı giriş çıkış ve ayrı sosyal donatılara sahip. Diğer 5 Blok 2+1, 3+1 ve 4+1 seçeneklerinden oluşan daire tipleri ile aile konseptinde hazırlandı. Yeşil alanları, kameriyeler ve yürüyüş yolları ile dikkat çekecek projenin altında cadde dükkanlar da bulunuyor.

Metrekaresi 2 bin 700 lira
Aralık 2016'da teslimi planlanan projede avantajlı lansman fiyatları da devam ediyor. Konut fiyatları metrekare bazında 2 bin 700 liradan başlıyor. Projede yüzde 5'ten başlayan peşinatlar ve 48 aya varan faizsiz ödeme seçenekleri ile konut satışı gerçekleştiriliyor. İsteyen müşteriler için banka kredisi imkanları da mevcut.

Abu Dabi'de tanıtılacak
Botanica İstanbul, 21 Nisan'da Birleşik Arap Emirlikleri Abu Dabi'de yapılacak City Scape fuarında yabancı yatırımcılarla da buluşacak. Proje ortaklarından Ak Proje Yönetim Kurulu başkanı Adem Soytekin, projeden 250 milyon TL hasılat beklediklerini ve şimdiden yüzde 30'u satılan projede satış sıkıntısı yaşamadıklarını ifade etti. Soytekin, "Abu Dabi City Scape fuarında da yabancı yatırımcılardan ilgi göreceğine inanıyoruz" dedi. Daireler bittiğinde metrekare fiyatının 4000 TL'yi aşmasını beklediklerini vurgulayan Soytekin, daire alacak olanların lansman dönemini iyi değerlendirmeleri gerektiğini söyleyerek, lansman dönemi avantajlarına dikkat çekti.

"ŞEHRİN İÇİNDE DOĞAL YAŞAM: BOTANİCA İSTANBUL" Başlıklı Haberin Galerisi

ŞEHRİN İÇİNDE DOĞAL YAŞAM: BOTANİCA İSTANBUL

ŞEHRİN İÇİNDE DOĞAL YAŞAM: BOTANİCA İSTANBUL

ŞEHRİN İÇİNDE DOĞAL YAŞAM: BOTANİCA İSTANBUL

ŞEHRİN İÇİNDE DOĞAL YAŞAM: BOTANİCA İSTANBUL

Proje Bilgisi: Botanica Istanbul