Sektörün liderleri İnşaat ve Konut Konferansı'nda

21 Ocak 2014 tarihinde Marriott Hotel Asia’da gerçekleşecek olan İnşaat ve Konut Konferansı, sektörün liderlerini ağırlamaya devam ediyor

Sektörün liderleri İnşaat ve Konut Konferansı'nda

10 Ocak 2013/ emlakwebtv
Marriott Hotel Asia’da gerçekleşecek olan İnşaat ve Konut Konferansı, sektördeki son gelişmeleri, iddialı ve inovatif fikirleri katılımcılarıyla paylaşma şansı veriyor.
Geleceğin yaşam alanlarını tasarlarken yeni çıkan kanunlarla birlikte yatırımcıların dikkatini çeken inşaat ve konut sektörü, yeni iş istihdamları ile birlikte ekonomik konjonktüre paralel olarak büyümeye devam ediyor.
Her gün artan ve değişen rekabet dünyasında, riskleri minimuma indirerek pazar değerini arttırmak günümüz koşullarında en avantajlı yöntem görünüyor. Avantajlar ise glocal (global & local) pozisyonlara göre değişkenlik gösteriyor. Tüm zamanların en avantajlı yatırımları için sektörün liderleri bu konferansta “think-tank” yapacak.
Yeni iş birliktelikleri için profesyonel platform
İnşaat sektörü ve temas halindeki diğer sektörlerle birlikte, mevcut durum, sistem ve teknolojiler, son gelişmeler, pazar dinamikleri ve beklentilerin konuşulacağı konferans, ekonomik ve ticari açıdan katma değer sağlayacak konularla birlikte sektörün önde gelen firmalarını, katılımcılarını ve sponsorlarını nitelikli hedef kitlesi ile bir araya getiriyor.
Konferans, marka bilinirliğinizi arttırır ve sektörel gücünüzü korur. Rekabetin yüksek olduğu sektörde büyük avantaj sağlar.
İnşaat ve Konut Konferansı ile birlikte doğru zamanda doğru iş ortaklıkları kurabilir, kendinizi ve firmanızı ifade etme şansı bulabilir, B2B fırsatları yakalayabilirsiniz.

İnşaat ve Konut Konferansı'na katılacak liderler

Nazmi DURBAKAYIM Genel Başkan
İNDER

Yaşar AŞÇIOĞLU Yönetim Kurulu Başkanı
Aşçıoğlu Grubu

Dr. Z. Ulvi SÜVARİOĞLU
Yürütme Kurulu Başkan Yard. / Genel Müdür
Dati Holding

Avi ALKAŞ
Başkan
Jones Lang LaSalle Türkiye

Erden TİMUR
Yönetim Kurulu Üyesi
NEF

Dr. Nihat KANDALOĞLU
Yönetim Kurulu Başkanı
Ege Gayrimenkul Yatırım ve İnşaat A.Ş.

Dr. Duygu ERTEN
Yönetim Kurulu Başkanı
ÇEDBİK

İnanç KABADAYI
Yönetim Kurulu Başkanı
Egeyapı Group

Emre MARAŞLI
Yönetim Kurulu Başkanı
Erguvan İnşaat

Hakan YENER
Yönetim Kurulu Başkanı
Konut Market

Hakan BUVAN
Yönetim Kurulu Başkanı
Buvan Yatırım