Selin Yapı Rings İstanbul!

Selin Yapı Rings İstanbul'dan yüzde 1 peşinatla daire sahibi olunabiliyor. Ayrıca bir yıllık aidat tutarı da firma tarafından karşılanıyor

Selin Yapı Rings İstanbul!

Selin Yapı'nın ilk konut projesi olan Rings İstanbul, Anadolu Yakası'nın Sancaktepe ilçesinde yer alıyor. Satışı devam eden ve iskanı alınmış olan projede daireler hemen teslim ediliyor.

Aydos Ormanı'na komşu olan Selin Yapı Rings İstanbul, 56 bin metrekarelik arazi alanı üzerinde konumlanıyor. Projede 116 mağazalık avm'ye, home ofislere, bahçeli evlere ve teras evlere yer veriliyor.

2018 yılında faaliyete geçecek olan Sabiha Gökçen metro hattı ile Rings İstanbul Sancaktepe sakinleri evlerinin önündeki metro durağından Sabiha Gökçen Havalimanı'na, Üsküdar'a ve Marmaray bağlantısıyla Avrupa yakasına kolayca ulaşabilecekler.

1+0'dan 5+2'ye kadar farklı daire seçenekleri bulunan Selin Yapı Rings İstanbul'da dairelerin büyüklüğü 63 metrekare ila 350 metrekare arasında değişiyor. Projenin yüzde 75'i yeşil alandan oluşuyor.

Selin Yapı Rings İstanbul'un sunduğu donatılar içerisinde; alışveriş merkezi, spor alanları, çocuk oyun alanları, dinlenme alanları, sinema salonları, market, kuaför, restoran, güneşlenme terasları ve kafeler mevcut.

"Rings'ten yeni bir milat" sloganı ile Rings İstanbul'da satışı devam eden sınırlı sayıdaki daire için bir kampanya başlatıldı. Kampanyaya göre, peşin alımlarda yüzde 20 indirim yapılıyor, bir yıllık aidat firma tarafından ödeniyor, yüzde 1peşinatla daire satın alınabiliyor ve kredi faizinin yüzde 50'si firma tarafından karşılanıyor.

Firma Bilgisi: Selin Yapı
Proje Bilgisi: Rings Istanbul