Semerkand Line Bakırköy nerede inşa ediliyor?

Semerkand Yapı tarafından hayata geçirilen Semerkand Line Bakırköy nerede inşa ediliyor? sorusunun yanıtı haberimizde yer alıyor

Semerkand Line Bakırköy nerede inşa ediliyor?

214 dairelik bir yaşam alanı olarak inşa edilen Semerkand Line Bakırköy, Semerkand Yapı tarafından hayata geçiriliyor. Teslimleri 2016 yılının Eylül ayında yapılacak olan proje, 4 bitişik bloktan oluşuyor.

Semerkand Line Bakırköy'de 1+0 daireler 470 bin TL'den, 1+1 daireler 410 bin TL'den, 2+1 daireler 915 bin TL'den ve 3+1 daireler 1 milyon 380 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Tamamı peşin ödeme yapıldığı taktirde fiyat üzerinden yüzde 10'luk bir iskonto yapılan Semerkand Line Bakırköy'ün firma bünyesinde hazırlanan ödeme planına göre, 24 aya kadar 0 faizle taksit yapılabiliyor.

Semerkand Line Bakırköy nerede inşa ediliyor?

Semerkand Line Bakırköy; İstanbul Avrupa Yakası'nın Bakırköy ilçesine bağlı Zuhuratbaba bölgesinde hayata geçiriliyor. Proje, bölgede bulunan eski Lunapark arazisi üzerine inşa ediliyor.

Atatürk Havalimanı'na 6 kilometre uzaklıkta olan Semerkand Line Bakırköy; Bakırköy Özgürlük Meydanı'na, Bakırköy İETT Durağı'na, Carousel AVM'ye, Capacity AVM'ye, Ataköy Marina'ya ve İDO İskelesi'ne yakın mesafede.

 

Proje Bilgisi: Semerkand Line Bakırköy