Seramiksan uluslararası arenada

Seramiksan, 25-29 Eylül tarihlerinde İtalya’daki Cersaie Fuarı’na katılacak. Ürünlerini uluslararası sektör profesyonellerinin beğenisine sunacak

Seramiksan uluslararası arenada

20 Eylül 2012 / emlakwebtv
Dünyanın en büyük uluslararası seramik ve banyo aksesuarları fuarı Cersaie heyecanı başladı. İtalya’nın Bologna kentinde düzenlenen ve seramik sektörünün global profesyonellerini bir araya getiren fuarda Seramiksan, Türk seramik sektörünü temsil eden markalar arasındaki yerini alacak. 25-29 Eylül tarihlerinde yapılacak fuarda Seramiksan, Nanotech, Digiart, Soluble Salt, Lappato, Full Lappato ve yeni üretim teknolojisi olan High Glossy ile üretilen ürünlerini 18. Hol D2 Standı’nda sergileyecek.

Bu yıl 5. kez yenilikçi ürünlerini Cersaie’de sergileyeceklerini belirten Seramiksan İhracat Müdürü Rıfat Noyan, “Cersaie Fuarı’da ileri teknoloji ve estetik tasarımları buluşturuyoruz. Bu yıl Cersaie’de bakteri barındırmayan ve kolay temizlenen Nanotech parlak granitlerimizi, üç boyutlu dijital baskı teknolojisiyle tasarımda sınırları zorlayan Digiart’ı, desenleriyle dikkat çeken Soluble Salt’ı, görsel derinlik sunan Lappato ile Full Lappato’yu ve yüksek parlaklık özelliğine sahip High Glossy ürünlerimizi sergileyeceğiz” diyerek fuar ile ilgili görüşlerini paylaştı.