Seyran Şehir satılık daire

Seyran Şehir satılık daire fiyatları ve özellikleri haberimizde yer alıyor

Seyran Şehir satılık daire

Seyran Şehir satılık daireler 23 bin 170 metrekare alan üzerinde yükseliyor. Seyran Şehir satılık daireler 7 blokta yer alıyor. Kayaşehir'de Emlak Konut GYO ile Makro-Akyapı Ortak Girişimi tarafından inşa edilen Seyran Şehir toplam 248 adet daire ve 66 adet dükkandan meydana geliyor.

Seyran Şehir satılık daire tipleri 2+1'den 5+1'e farklı bir şekilde tasarlanıyor. Seyran Şehir satılık daire sahiplerine bay- bayan kapalı yüzme havuzları, fitness, hamam, sauna gibi sosyal alanların yanı sıra, futbol sahası, basketbol ve voleybol sahası, gezinti alanları, yürüyüş parkurları, çocuk oyun parkları, spor ve eğlence alanları, her daire için özel kapalı otoparklar gibi imkanlar sunuyor.

Seyran Şehir nerede?
Seyran Şehir, Avrupa'nın en büyük Sağlık Kenti'ne 2 km, Olimpiyat Köyü ve Metro İstasyonu'na 5 km, Uluslararası Alışveriş, Fuar ve Kongre Merkezi'ne 7 km, Atatürk Havalimanı'na 15 km, FSM Köprüsü'ne 25 km, Kuzey Marmara Otobanı'na 1 km, Yavuz Sultan Selim Köprüsü'ne ise 28 km uzaklıkta yer alıyor. Seyran Şehir'e yürüyüş mesafesinde okul, cami ve alışveriş merkezi bulunuyor.

Seyran Şehir iletişim bilgileri
444 61 71
info@seyransehir.com

 

Proje Bilgisi: Seyran Şehir