Siesta Oxygen'de bahar kampanyaları

Soyak Siesta'nın beşinci etabı olan Oxygen'de bahar kampanyası başladı. Projede daireler 36 ay 0 faiz imkanıyla satışta

Siesta Oxygen'de bahar kampanyaları

Soyak Siesta'nın beşinci etabı olan Oxygen'de bahar kampanyası başladı. 2+1 ve 3+1 dairelerin 36 ay 0 faiz veya %1 peşinat avantajıyla satışa sunulduğu kampanya 11 Mart 2015 tarihine kadar sürüyor. 2+1 daireler 243.000 TL'den, 3+1' daireler 300.000 TL'den başlayan fiyatlarıyla yeni sahiplerini bekliyor.

Soyak Siesta Oxygen Projesi
Yeşil bina olarak tasarlanan Soyak Siesta Oxygen, bu temaya uygun pek çok alana sahip. Enerji ve su tasarrufu sağlayacak uygulamaların yanı sıra, Soyak Siesta Oxygen'de doğal aydınlatmayı destekleyen mimari tasarımlar bulunuyor. Bisiklet park alanları, elektrikli araç sarj ünitelerinin yer aldığı projede, ısı tasarrufu sağlayan konfor camlar kullanılıyor.

Yüksek, ferah manzaralı ve havadar bir site olarak tanımlanabilen Soyak Siesta Oxygen, kaliteli yaşam ve spor olanakları sunan ve aroma terapili buhar odası içeren porjede Oxygen Bar, vitamin bar, oksijen dezenfektanlı yüzme havuzları, ozon terapili jakuziler ve spa'nın da yer aldığı projede masaj, sauna, yoga, pilates alanı ve rekreasyon alanları da bulunuyor.  

Proje Bilgisi: Siesta Oxygen