Sinpaş, iki projeyle yeniden Ankara’da

Sinpaş Grubu, iki projeyle Ankara’ya geri dönüyor. Sinpaş GYO İncek Life, Sinpaş Yapı ise Çankaya Oran'da Altınoran projesine imza atacak

Sinpaş, iki projeyle yeniden Ankara’da

8 Haziran 2012

Bugüne dek İstanbul başta olmak üzere Bursa ve Gaziantep’te hayata geçirdiği konut projeleriyle, sektörde büyüyen Sinpaş, 26 yıl aradan sonra Ankara’ya dönüyor. 1974 yılında Ankara’da kurulan Sinpaş, 1986 yılında genel merkezini İstanbul’a taşımasının ardından, 40 yıla varan deneyimiyle Ankara’da iki büyük projeye başlıyor. Konuya ilişkin açıklama yapan Sinpaş Grubu Başkanı Avni Çelik, ”Bugüne kadar özel sektörün geliştirdiği en büyük proje olma özelliği taşıyan Sinpaş Yapı’nın Altınoran projesi, Ankara’nın yeni simgesi olmaya hazırlanırken, İncek Life ile Sinpaş GYO’nun geleceğe miras niteliğindeki konut ve modern yaşam anlayışını Ankara’ya taşıyoruz” dedi.
“Gerek Sinpaş Yapı gerekse Sinpaş GYO şirketlerimizle bugüne dek hep gurur duyduğumuz projeler geliştirdik. Her geçen yıl bir adım daha ilerledik. Bugün 38 yılı geride bırakırken, bu süreçte kazandığımız kalite birikimimiz, deneyim ve bilgimizle Ankara’da kurduğum bu şirketle Ankara’ya imzamızı atmaya geliyoruz” diye sözlerini sürdüren Çelik, önce insan anlayışının Sinpaş’ın tüm faaliyetlerinin kalbinde yer aldığını ifade etti.
Büyük olmanın sorumluluk getirdiğini belirten Çelik, “Sektöre öncülük eden bir şirket olarak, geleceğe uzanan bir yaşam, daha yaşanabilir şehirler kurmak bizim görevimiz. Bu nedenle daima en iyisini hayata geçirmek için, insanların evlerinde daha mutlu olması için çalışıyoruz. Ve bugün, geleceğe değer katan yaşam alanlarını, geleceğin konut anlayışıyla Ankara’ya sunuyoruz” açıklamasında bulundu.