Sinpaş İncek Green Ankara!

Sinpaş GYO tarafından İncek projesinin farklı bir etabı olarak inşa edilen İncek Green Ankara, yeşil alanının fazla olmasıyla ön plana çıkıyor

Sinpaş İncek Green Ankara!

İncek Green, Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından Sinpaş İncek projesinin farklı bir etabı olarak hayata geçiriliyor. Yeşil alanın fazla olmasıyla ön plana çıkan projede teslimlerin Kasım 2016 tarihinde yapılması bekleniyor.

8 bin 400 metrekarelik arsa alanı üzerine kurulan İncek Green Ankara; 2+1, 3+1 ve 2+1 dubleks loft olmak üzere toplam 140 adet daireden meydana geliyor. Tek blok olarak yükselen proje, şehir manzarasına hakim bir noktada yer alıyor.

Kış bahçelerine dönüşebilen geniş balkonların bulunduğu Sinpaş İncek Green Ankara'nın 86 bin metrekarelik kısmı peyzaj alanına ayrılıyor. Yeşil konseptiyle tasarlanan projede dairelerin alanı 94 ila 211 metrekare arasında değişiyor.

Sinpaş İncek Green Ankara'nın sosyal donatıları içerisinde; 1.200 metrekarelik açık yüzme havuzu, plaj alanı, dinlenme terasları, tırmanma parkuru, ağaç evler, oyun mağaraları ve çocuk oyun alanları mevcut.

Kampanya dönemine özel yüzde 10'luk bir indirim yapılan Sinpaş İncek Green Ankara'da taksit tutarları minimum 2 bin 800 TL'den başlangıç gösteriyor. Proje için firma bünyesinde farklı ödeme seçenekleri de sunuluyor.

"Sinpaş İncek Green Ankara!" Başlıklı Haberin Galerisi

Sinpaş İncek Green Ankara!

Sinpaş İncek Green Ankara!

Proje Bilgisi: Sinpaş Incek Green