Sinpaş Liva Turkuaz’da Kadınlar Günü fırsatı

8 Mart Dünya Kadınlar Günü kapsamında geliştirilen kampanya ile Sinpaş Liva projesinden ev almak isteyen yatırımcıya 50 bin TL’ye varan indirim fırsatı sunuluyor

Sinpaş Liva Turkuaz’da Kadınlar Günü fırsatı

Sinpaş Yapı, İstanbul Anadolu yakasının hızlı değerlenen semti Sultanbeyli’de hayata geçirdiği Sinpaş Liva Turkuaz projesinde 8 Mart Dünya Kadınlar Günü vesilesiyle bir kampanyaya başladı.

Sinpaş Liva Turkuaz’da 8 Mart fırsatı
Göl, bahçe ve konsept adaları yanında yüzme havuzları ve yeşil ve mavinin buluştuğu Sinpaş Liva Turkuaz’da geliştirilen 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kapsamına hazırlanan kampanya ile 50.000 TL’ye varan indirim fırsatları hazırlanıyor. “Kira yerine kendi evinizin taksidini ödeyin” çağrısını yapan Sinpaş Yapı’nın kampanyası 5-13 Mart tarihleri arasında geçerli olacak.

Sinpaş'ın Altın Kuleler ve Marina Ankara projelerinde 8 Mart indirimi! Ayrıntılar için tıklayın...

Sinpaş Liva fiyatları
Bu tarihlerde Sinpaş Liva Turkuaz projesine başvuru yapan yatırımcıya stoklarda yer olan son 2+1 ve 3+1 dairelere sahip olma olanağı sunuluyor. Kampanya kapsamında peşin ödemelerde yüzde 15’lik indirim sağlanan Sinpaş Liva Turkuaz’da 2+1 dairelerin başlangıç fiyatları ise 530 bin TL olarak belirlendi.

Projede yer alan 3+1dipi daireler ise 630.000 TL’den başlavan fiyatlarla satışa sunulacak 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kampanyası ile yatırımcıya 50 bin TL’ye varan indirim fırsatları sunulurken, üyzde 15 peşin yüzde 10 ara ödeme ve yüzde 75’lik kısmı 0.52 lik özel kredi oranı ile 60 aylık vade olanağı tanınıyor.

5 bin metrekarelik doğal gölete sahip Sinpaş Liva Turpuaz,  toplu ulaşım akslarına yakınlığıyla da dikkat çekiyor. 

Firma Bilgisi: Sinpaş Yapı
Proje Bilgisi: Sinpaş Liva Turkuaz