Sinpaş Müşteri İlişkileri Yönetimi yenilendi

Emlakwebtv olarak yenilenen Sinpaş GYO Müşteri İlişkileri Yönetimi birimini, birim müdürü Levent Karakış ile konuştuk

27 Mayıs 2013 / emlakwebtv / Havva Babaoğlu
Satış sonrası Hizmetler adıyla hizmet veren birim Müşteri İlişkileri Yönetimi olarak yeniden düzenlendi. Bizde bu birimi Müşteri İlişkileri Yönetimi Müdürü Levent Karakış ile konuştuk.

Türkiye gayrimenkul sektörünün öncülerinden Sinpaş GYO, müşteri ilişkileri hizmet kalitesini artırmak için yeniliklere gitti. Sinpaş GYO, 2007 yılından buyana Satış Sonrası Hizmetler adıyla hizmet verdiği birimde değişiklik yaptı. Ev sahiplerinin yaşam konforunu artırmayı hedefleyen birim, bundan böyle “Müşteri İlişkileri Yönetimi” adıyla hizmet verecek. Sinpaş GYOlular yeni adıyla Müşteri İlişkileri Yönetimi bünyesindeki Bizbize portalından satış sonrası, satış, finans, site yönetimi ve teknik danışmanlık gibi pek çok konuyla ilgili anında bilgi alabilecek.

Ev sahiplerinin yaşam konforunu artırmak üzere Müşteri İlişkileri Yönetimi Servisi’nin uygulaması olan ve http://sinpasgyo.com/bizbize/ adresinden hizmet veren Bizbize portalında, Sinpaş GYO’dan konut satın alan ev sahipleri kullanıcı adı ve şifre bilgileri ile sorularına hızla yanıt alırken, öneri, ihtiyaç, talep ve şikâyetlerini de kolaylıkla ilgili servise iletebiliyor. Sinpaş GYO Müşteri İlişkileri Yönetimi birimine BizBize portalının yanı sıra, miy@sinpasgyo.com.tr adresinden, 444 1 440 çağrı merkezi ve 0212 310 27 27 genel merkez numaralarından da ulaşılabiliyor.

Sinpaş GYO Müşteri İlişkileri Yönetiminde neler var?
Konut teslimlerini özel projelerle gerçekleştiren Sinpaş GYO, dönemsel olarak ev sahipleri memnuniyetini ölçmek üzere anketler düzenlerken hayata geçirdiği etkinlikleri de anketler aracılığıyla elde ettiği geri dönüşler doğrultusunda oluşturuyor. Müşteri İlişkileri Yönetimi kapsamında hizmet veren Teknik Danışmanlık Servisi ise her türlü teknik problem ihtiyacına 7 gün /  24 saat hizmet sunarak,  çözüm getiriyor. 

Yeni tasarımıyla hızlı ve kolay kullanım sağlayan Bizbize portalında, İletişim formu üzerinden tüm veriler hiç vakit kaybetmeden ilgili departmana yönlendiriliyor ve konu takibinin ardından cevaplandırılıyor. Randevu Formu ile daire tesliminin ilk adımı olan finans mutabakatı randevusu da online alınabiliyor. Telefon Rehberi’nden ise ev sahipleri projelerinden sorumlu personellerle anında iletişime geçebiliyor. Aynı zamanda proje yaşam kılavuzlarını inceleyerek satış, finans, satış sonrası hizmetler, site yönetimi, teknik danışmanlık servisi ile ilgili bilgilere ulaşabiliyorlar.

Sinpaş GYO’nun müşteri memnuniyetini ve hizmet kalitesini artırmak üzere uyguladığı sistemlerden biri de Anahtar Kart. Sinpaş GYO’dan konut satın alan her müşterinin üye olduğu bir sistem olarak işleyen Anahtar Kart uygulamasında, müşteriler çeşitli yollarla kampanyalar hakkında bilgilendirilirken, ek avantajlar, dönemsel kampanyalar ve etkinlerden de yararlanabiliyor.