Soyak Akıllı Yıldızlar Projesi nedir?

Soyak Holding Kurumsal İletişim Koordinatörü F. Fatma Çelenk Soyak Akıllı Yıldızlar projesini anlattı

Soyak Holding Kurumsal İletişim Koordinatörü F. Fatma Çelenk Soyak Akıllı Yıldızlar projesini anlattı. Soyak Akıllı Yıldızlar Projesi olarak bilinen Soyak Akıllı Yıldızlar Enerji Tasarrufu Kurumsal Sosyal Sorumluluk Projesi İstanbul ve İzmir'de 33 devlet okulundaki 4. sınıf çocuklarına uygulanıyor.

Akıllı Yıldızlar Projesi'nin başlangıç noktasını www.emlakwebtv.com ekibine anlatan Soyak Holding Kurumsal İletişim Koordinatörü F. Fatma Çelenk şu açıklamalarda bulunuyor:

Öncelikle içeride bir görev takımı içinde bir fikir oluşturmaya çalıştık. Görev takımında şirket içerisinde birçok farklı alanda çalışan yöneticilerimiz fikirlerini beyan ettiler. Uzun süreli iştiraler ile birlikte enerji tasarrufu odaklı bir sosyal sorumluluk projesi yapmaya karar verdik. İsminden logosuna kadar yöneticilerimiz ve gönüllü arkadaşlarımızın katılımıyla birlikte çalıştık. Bizim inandığımız kurumlar kendilerine yakın alanda faaliyet göstermektedir. Ülkemizde çok büyük bir ihtiyaç olan enerji konusuna dikkat çekmek istedik. Enerji bağımlılığını en aza indirgemek için böyle bir projeye karar verdik.

Akıllı Yıldızlar Projesi'ndeki eğitimden de bahseden Çelenk, Bilgi Üniversitesi Hocaları ile eğitim içeriklerini hazırladıklarını ve çocuk gelişimcilerden görüş alarak eğitim dilini çocuklara yönelttiklerini söyledi. Eğitimci eğitimi, veli eğitimi ve çocuk eğitimi olarak 3 ana başlıkta toparlanan Soyak Akıllı Yıldızlar Projesinin detaylarını sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Firma Bilgisi: Soyak