Soyak Mavişehir Optimus fiyatları

Soyak Mavişehir Optimus’ta 72 ay 0 faizle son 20 daire satışa sunuldu. Ayrıca Soyak Mavişehir Optimus KDV oranı da yüzde 1'e indirildi

Soyak Mavişehir Optimus fiyatları

20 Ocak 2014 / Emlakwebtv
İzmir’de hayata geçirilen Soyak Mavişehir Optimus, 1109 adet daireden meydana geliyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve bahçe dubleksi şeklinde tasarlanan dairelerin 2014 Mart ayında teslim edilmesi planlanıyor. 50 metrekare ila 230 metrekare arasında değişen büyüklükte dairelere sahip olan Soyak Mavişehir Optimus konut alıcıları spor alanları, kafe, tenis kortu, basketbol sahası ve çocuk havuzu gibi hizmetlerden faydalanabilecek.

LEED Gold adayı Soyak Mavişehir Optimus, Yeşil Konut Kredisi kullanarak sahip olunan ilk site unvanını da taşıyacak. Soyak Mavişehir Optimus konut sahibi olmak isteyenler için ocak ayı sonuna kadar sürecek bir kampanya hazırlandı. Bu kampanyaya göre Soyak Mavişehir Optimus'ta 2+1 daireler 326.000 TL, 3+1'ler ise 448.000 TL’den satışa sunuldu. Buna göre 72 ay 0 faizli ödeme tutarlarının 3+1 dairelerde 3.396 TL, 4+1 dairelerde 4.667 TL olan Soyak Mavişehir Optimus projesi yüzde 1 KDV avantajı da sağlıyor. Ayrıca Soyak Mavişehir Optimus'ta peşin alımlarda yüzde 19 indirim imkanı da sağlanıyor.

Soyak Mavişehir Optimus projesinin güvenlik özellikleri:
-Güvenlik Kameraları
-Konut Güvenliği
-Çelik Kapı
-Otomatik Yangın Söndürme Sistemi
-Yangın ve Duman Dedektörü
-24 Saat Güvenlik
-Kapalı Devre Video Sistemi
-Görüntülü İnterkom Sistemi
-Güvenlikli Giriş

Soyak Mavişehir Optimus projesinin teknik özellikleri:
-Merkezi Kablolu Televizyon
-Hidrofor
-Jeneratör
-Su Deposu
-Fiber Optik İnternet Altyapısı
-Teknik Servis
-Merkezi Sıcak Su
-Uydu TV Altyapısı

Soyak Mavişehir Optimus projesine nasıl ulaşılabilir?
Dudayev Bulvari üzerinde Ege Park, Carrefour, Karsiyaka Kapalı Spor Salonu'na yürüyüş mesafesinde inşa edilen Soyak Mavisehir Optimus'a ister Anadolu Caddesi'ni, ister sahil yolunu ya da Çanakkale çevre yolunu kullanarak ulasilmasi mümkündür. Soyak Mavisehir Optimus, 2008 yilinda yasamin basladigi Soyak Mavisehirin hemen yaninda yer almaktadir.

Soyak Mavişehir Optimus iletişim bilgileri
Adres: Cahar Dudayev Bulvarı 6521.Sk.No:18 Mavişehir/İzmir
Telefon: 444 0 795

Firma Bilgisi: Soyak
Proje Bilgisi: Soyak Mavişehir Optimus