Soyak Siesta’da dayalı döşeli evler 184.500 TL

Soyak’ın İzmir’de inşası süren Soyak Siesta projesinde 2+1 daireler 184.500 TL’den satışa sunuluyor

Soyak Siesta’da dayalı döşeli evler 184.500 TL

19 Kasım 2012 / emlakwebtv
İzmir Karşıyaka'da "az katlı" bina anlayışı ile oluşturulan 2 bin 250 konutluk Soyak Siesta'da 2+1 daireler 21 Kasım 2012’ye kadar 184 bin 500 TL’den satışa sunuluyor. Ayrıca konutlar için uygun ödeme koşulları da yatırımcılara sunuluyor. Dayalı döşeli 2+1 dairelere 36 ay vade ve yüzde 0 faizle sahip olunabileceği gibi peşin ödemelerde de yüzde 7 indirim uygulanıyor. 

Soyak Siesta’da, gereksiz hacimlerden doğan ekstra soğutma, ısıtma, elektrik, su, temizlik ve aidat giderleri de minimumda tutuluyor. Böylece üç önemli kalemden; su, elektrik ve doğal gazdan önemli ölçüde tasarruf sağlanıyor. Soyak'ın Sürdürülebilir Yaşam anlayışının temsilcisi olan projede, doğal unsurları ön plana taşıyan peyzaj tasarımı, enerji tasarrufu sağlayan teknolojik uygulamalar, konforu ve fonksiyonelliği buluşturan mimari estetikle birleşiyor.

Sosyal olanaklar açısından da zengin olan projede, spor alanları, yüzme havuzları, çocuk oyun alanları, sosyal tesisler ile açık ve kapalı otoparklar bulunuyor. Ayrıca Soyak Siesta, körfez manzarasından maksimum derecede yararlanabilecek şekilde konumlandırıldı. Proje, İzmir çevre yoluna direkt bağlantı ve alışveriş merkezlerine yakınlık ayrıcalığı ile daire sahiplerinin hayatlarını kolaylaştırıyor. Fonksiyonel ve modern yaşam ögelerini içinde barındıran Soyak Siesta projesi, sahiplerine hemen teslim ediliyor.

Firma Bilgisi: Soyak
Proje Bilgisi: Soyak Siesta