Soyak Siesta’da teslim zamanı

Soyak Holding’in İzmir Karşıyaka’da hayata geçirdiği Soyak Siesta konutlarında 3. Etap teslimleri başladı

Soyak Siesta’da teslim zamanı

28 Kasım 2012 / emlakwebtv
Gayrimenkul, enerji, çimento ve döküm sektörlerinde hizmet veren Soyak Holding’in İzmir Karşıyaka’da hayata geçirdiği projesi Soyak Siesta’da 3. etap ev teslimleri başladı. Teslim töreninde evlerine kavuşan yeni Soyak Siesta sakinlerine, Soyak tarafından çeşitli hediye ve bilgi kitapçıkları da dağıtıldı.

Körfez manzarasından maksimum derecede yararlanan, “az katlı bina” konseptiyle 2 bin 250 konutluk Soyak Siesta’nın 3. etap evleri, 1+1, 2+1 ve 3+1 tipindeki dairelerden oluşuyor.
İlki Mart 2011’de, ikincisi ise Mayıs 2012’de teslim edilen Soyak Siesta’nın 3. etap teslimleri Kasım 2012’de başladı. İzmir çevre yoluna direkt bağlantı olanağı, metro ve alışveriş merkezlerine yakınlığıyla daire sahiplerinin yaşamlarını kolaylaştıran Soyak Siesta 3. etap ev teslimlerinin yaklaşık 10 gün sürmesi planlanıyor.

Ayrıca Soyak Siesta'nın yeni başlayan kampanyasında 2+1 daireler 05 Aralık 2012’ye kadar 191 bin TL’den satışa sunuluyor. Dayalı döşeli olarak satışa sunulan 2+1 dairelerin ödeme koşulları da çok uygun. Dayalı döşeli 2+1 daireler 36 ay vadeli ve yüzde 0 faizle sahip olunabileceği gibi peşin ödeme de yüzde 7 indirim söz konusu. 

Yeşil çatı uygulaması bulunan ve çevre dostu bir yaklaşımla oluşturulan Soyak Siesta’da, enerji verimliliği ve tasarruf sağlayan uygulamalar ise ısınma ve aydınlatma, aidat gibi tüm giderler konusunda önemli avantajlar sağlıyor. Sosyal olanaklar açısından da zengin olan projede; spor alanları, yüzme havuzları, çocuk oyun alanları, sosyal tesisler ile açık ve kapalı otoparklar bulunuyor. Proje hakkında daha detaylı bilgi almak için www.soyak.com.tr adresine tıklayabilirsiniz.

Firma Bilgisi: Soyak
Proje Bilgisi: Soyak Siesta