Src Yapı, marka projelere ürün vermeye devam ediyor

Dünyanın hemen her yerine Hydrocabin markasıyla % 100 yerli üretim yapan Src Yapı, Türkiye'de de marka projelere ürün vermeye devam ediyor

Src Yapı, marka projelere ürün vermeye devam ediyor

20 Ocak 2014 / emlakwebtv
Dünyanın 40 ülkesine satılan, SRC Yapı'nın markası HydroCabin, dünya ülkelerinde olduğu gibi yurtiçinde de yoğun talep görüyor. Koçtaş gibi yapı marketler ve çeşitli bayiler üzerinden Türkiye genelinde toplam 700 ayrı noktada satılan Src Yapı ürünleri, Türkiye'de marka projelere de ürün vermeye başladı. Src Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Abdurrahman Sürücü " Tamamen yerli üretimle dünyaya HydroCabin markasıyla gönderdiğimiz ürünleri, Türkiye'de ki marka projelere sunmak amacıyla kurduğumuz Anadolu Yakası ofisimiz, Batı Şehir'den sonra şimdi de Kristal Şehir'le bir anlaşma yaptı. Kristal Şehir'de 5200 aileye 10 bin adet HydroCabin ürünleri vereceğiz " dedi. Tıpkı Batı Şehir'de olduğu gibi Kristal Şehir'de de son olarak geliştirdikleri ürün olan SLİM serisini vereceklerini söyleyen Sürücü " Kristal Şehir, aparatları sayesinde banyolarda herhangi bir kırma, yıkma gibi inşaat ortamı yaratmadan çok kolay bir şekilde monte edebildiğimiz yeni nesil ürün olan SLİM serisini tercih etti. Hasta, yaşlı, engelli veya çocuklar için müthiş kolaylık sağlayan, zeminle neredeyse eşit yükseliğe sahip olan bu ürün bilhassa Avrupalı müşterilerimiz tarafından ilgi görüyorken, Türkiye'de de marka projelerin ürüne ilgi göstermesi bizi memnun etti " dedi.

Sürücü: "2014 yatırımları ve yeni istihdam"
Portfoylerine yeni ekledikleri ülkeler ile geçtiğimiz yılın son aylarında yaptıkları sözleşmelerle fabrikaya 1-2 milyon liralık robot yatırımı yapacaklarını söyleyen Sürücü, ayrıca bu yıl içinde ortalama 100 kişilik yeni istihdam sağlayacalarını da vurguladı. Sürücü "2014 ihracat hedeflerimiz doğrultusunda zaten çalışmakta olduğumuz Afrika Bölgesinde ki iş hacmimizi arttırmak, Orta ve Güney Afrika'da yeni pazarlara girmek amacındayız " dedi.

Günlük 3500 adet üretim kapasitesiyle Türkiye'nin en büyük duş sistemleri ve küvet üreticisi olarak yerini alan SRC Yapı 2014 ciro hedefini 110 Milyon TL olarak belirledi. SRC Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Abdurrahman Sürücü, 2012'de 23 ülkeye ürün satarken, 2013'de bu sayının 40'a çıktığın, 2014'de daha da artacağını belirtti. Bu ülkeler arasında Madagaskar, Nepal, Sri Lanka, Gana, Kore, İngiltere, Makedonya, Bosna-Hersek gibi ülkelerin de yer alıyor.

Firma Bilgisi: Rc Yapı