Still İstanbul Adoria metrekaresi 2 bin 670 TL'den satışa çıktı

Yeşilyurt İnşaat tarafından hayata geçirilen Still İstanbul Adoria metrekaresi 2 bin 670 TL'den satışa çıktı

Still İstanbul Adoria metrekaresi 2 bin 670 TL'den satışa çıktı

Yeşilyurt İnşaat tarafından hayata geçirilen Still İstanbul Adoria metrekaresi 2 bin 670 TL'den satışa çıktı. 70 milyon TL yatırım değeriyle hayata geçirilen Still İstanbul Adoria, 10 bin metrekare arsa alanı üzerinde 27 bin metrekare inşaat alanına sahip bulunuyor. AVT Mimarlık'tan Ayhan Yıldız imzası taşıyan projede; 2 bin 240 metrekare açık, 850 metrekare kapalı sosyal tesis alanı yer alıyor. Yüzde 85'i yeşil alana ayrılan Still İstanbul Adoria'da herhangi bir ticari birim bulunmuyor.

Sıfır faizle konut satışı
Yapımına Nisan 2015 tarihinde başlanması planlanan projenin, Aralık 2016'da sahiplerine teslim edilmesi hedefleniyor. Fiyatların 169 bin TL'den başladığı Still İstanbul Adoria'da firma bünyesinde sıfır faizle konut satışı yapılırken; isteyen yatırımcı peşin ya da banka kredisi kullanarak da ev sahibi olabiliyor. 

still istanbul adoria

Zemin+9 katlı 3 bloktan meydana gelen Still İstanbul Adoria'da alanları 54 ila 70 metrekare arasında değişen 1+1'ler, alanları 86 ila 103 metrekare arasında değişen açık mutfaklı 2+1'ler, alanları 110 ila 115 metrekare arasında değişen 2+1'ler, alanları 121 ve 122 metrekare olan açık mutfaklı 3+1'ler, alanları 136 ila 153 metrekare arasında değişen 3+1'ler, alanları 207 ila 214 metrekare arasında değişen 4+1'ler yer alıyor. 

Çocuklar için masal dünyası
Sosyal yaşamın önemine yönelik duyarlılığını bu projede de koruyan Yeşilyurt İnşaat, Still İstanbul Adoria'da çocuklar için adeta bir masal dünyası inşa ediliyor. Çocuklar için trambolinden kaykay pistine, mini clubtan yeşillikler içinde çok amaçlı oyun alanlarına, çocuk parkından tırmanma duvarına kadar birçok zengin aktivite projede ön plana çıkıyor. Yetişkinler için; basketbol, voleybol, mini futbol alanı, yürüyüş yolu, barbekü alanları, yarı olimpik yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, açık ve kapalı otopark, geri dönüşüm istasyonu ve bisiklet parkı gibi donatıların mevcut.

still istanbul adoria

Avantajlı lokasyon
Still İstanbul Adoria merkezi konumu ve lokasyonuyla cazibesini pekiştiriyor. ViaPort Alışveriş Merkezi'ne yürüme mesafesinde yükselen proje Sabiha Gökçen Havalimanı, Pendik Marina ve Tem otobanına olan yakınlığı ile de dikkat çekiyor.

Proje Bilgisi: Still Istanbul Adoria