Still İstanbul Adoria projesi

Still İstanbul Adoria projesi 700 milyon TL yatırım değeri ile 10 bin metrekare arsa alanı üzerine, 27 bin metrekare inşaat alanına sahip bir şekilde inşa ediliyor

Still İstanbul Adoria projesi

Still İstanbul Adoria projesi 700 milyon TL yatırım değeri ile 10 bin metrekare arsa alanı üzerine, 27 bin metrekare inşaat alanına sahip bir şekilde inşa ediliyor. Yeşilyurt İnşaat tarafından hayata geçirilen Still İstanbul Adoria projesi Kurtköy'de yer alıyor. Still İstanbul Adoria projesinde toplam 199 adet konut bulunuyor.

AVT Mimarlık'tan Ayhan Yıldız tarafından tasarlanan Still İstanbul Adoria projesinde 2 bin 240 metrekare açık, 850 metrekare kapalı sosyal tesis bulunuyor. 3 blok şeklinde inşa edilen Still İstanbul Adoria projesinde 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daireler yer alıyor. Still İstanbul Adoria projesindeki daire büyüklükleri de 57 metrekare ile 214 metrekare arasında değişiyor.

Still İstanbul Adoria teslim tarihi
2015 yılının Nisan ayında yapılması planlanan Still İstanbul Adoria projesinin teslimlerinin 2016 yılında yapılması öngörülüyor.

Still İstanbul Adoria projesi özellikleri
Still İstanbul Adoria projesi özellikleri arasında fitness center, açık ve kapalı yüzme havuzu, sauna, buhar odaları, hamam, jakuzi, hobi alanları, basket sahası, hobi bahçesi, barbekü alanı, kafe, çocuk oyun alanları, park ve trombolin yer alıyor.

Still İstanbul Adoria fiyatları
Bugün lansmanı gerçekleşen Still İstanbul Adoria fiyatları 169 bin TL'den başlıyor.

Still İstanbul Adoria projesi nerede?
Yeşilyurt İnşaat tarafından hayata geçirilen Still İstanbul Adoria Kurtköy'de yer alıyor.

Still İstanbul Adoria projesi iletişim bilgileri
Tel: 0216 482 48 73
Web: www.yesilyurtinsaat.com.tr

Proje Bilgisi: Still Istanbul Adoria