Su kaynakları yok olurken

Wilo ve Atlas Dergisi, azalan su kaynaklarına dikkat çekmek amacıyla 21 Mart'ta Ağva'da 'Su İçin Yürüyoruz' etkinliği düzenleyecek

Su kaynakları yok olurken

Wilo, Atlas Dergisi işbirliği ile Dünya Su Günü kapsamında doğa yürüyüşü düzenliyor. 21 Mart'ta Ağva'da gerçekleşecek olan "Su İçin Yürüyoruz" etkinliği, azalan su kaynaklarına ve temiz suya ihtiyaç duyan insanlara dikkat çekmek için yapılacak.

Su İçin Yürüyoruz etkinliği
Wilo tarafından 2013 yılından bu yana gerçekleştirilen "Su İçin Yürüyoruz" etkinliği, bu yıl Atlas Dergisi'nin ve okurlarının da katılımıyla farklı bir boyut kazanacak. Dünya Su Günü kapsamında 21 Mart'ta Ağva'da gerçekleştirilecek "Su İçin Yürüyoruz" etkinliğinde, dünyanın giderek azalan doğal su kaynaklarına ve Afrika'da su kaynaklarına ulaşmak için kilometrelerce yürümek zorunda kalan çocukların yaşam koşullarına dikkat çekilecek.

Azalan su kaynakları
Wilo'nun Atlas Dergisinin desteğiyle gerçekleştireceği "Su için Yürüyoruz" etkinliği, doğa tutkunu okurlardan büyük ilgi gördü ve katılımcı kontenjanı kısa sürede doldu. Muhteşem bir doğa atmosferinde yapılacak yürüyüşün katılımcıları, rehber eşliğinde Ağva'nın doğa değerlerini inceleme olanağı bulacak, ormanları ve su kaynaklarını yakından tanıyacak.

Enerji tasarrufu ve su tasarrufu konularında yaptığı çalışmalarla pompa sektöründe farklı bir yerde bulunan Wilo, doğal kaynakların korunmasına yönelik farkındalık yaratan projelerine devam edecek.