Sur Yapı’dan 2 yeni dev proje

Anadolu ve Avrupa yakasına inşa edeceği iki yeni projeyle çalışmalarına devam eden Sur Yapı, Mirage ve İlkbahar projelerinin lansmanını yaptı

Şehirli ve dinamik bir yaşam vaat eden Mirage Rezidans, 300 milyon TL'lik yatırım ve 73 bin 700 m²'lik toplam inşaat alanı ile hayata geçiriliyor. 17 katlı 3 bloktan oluşan projede ayrıca 60 mağazalık bir alışveriş caddesi de bulunuyor. 342 rezidansın yer aldığı Mirage Rezidans, sakinlerine rezidans yaşamının rahatlığını, konforunu ve avantajlarını sunuyor. Atatürk Havalimanı'na, TEM otoyoluna ve metro, metrobüs gibi toplu ulaşım ağlarına yakınlığı, Basın Ekspres yoluna cepheli ve Metro Gross markete komşu konumu ile Mirage Rezidans, değerli bir lokasyonda yer alıyor. ayrıca yarı olimpik açık yüzme havuzu, çocuk havuzu, güneşlenme ve gölgelik alanları, açık hava fitness alanı, yürüyüş ve bisiklet parkurları bulunuyor. Mirage Rezidans'da 58 metrekare ile 234 metrekare arasında değişen farklı tipte 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1'den oluşan rezidansların fiyatı 340 bin TL ile 1 milyon 340 bin TL arasında değişiyor. Projede lansmana özel bu fiyatlar üzerinden %10 indirim fırsatı sunuluyor.
Sur Yapı'nın 250 milyon TL'lik yatırımla hayata geçirdiği Sur Yapı İlkbahar projesi ise Anadolu yakasının gelişen yüzü Sultanbeyli'de yükseliyor. Kuzey ormanlarına, TEM otoyoluna ve Paşaköy gişelerine yakınlığıyla öne çıkan Sur Yapı İlkbahar, aynı zamanda yapımı devam eden 3. köprü güzergâhında yer alıyor. Sur Yapı İlkbahar sakinleri, TEM otoyolu ve metro ile Ataşehir, Kadıköy, Üsküdar, Ümraniye, Çekmeköy gibi Anadolu Yakası'ndaki merkezi noktalara da kolaylıkla ulaşabilecek. 3. köprünün hayata geçmesiyle birlikte ise Avrupa Yakası'nda bulunan Sarıyer-Maslak-Levent-Beşiktaş hattı ile 3. havalimanının bağlantı güzergâhlarına entegre ulaşım sağlayabilecek. Ayrıca Sur Yapı İlkbahar projesi, yapımı devam eden ve Körfez Geçiş Köprüsü ile İstanbul-Bursa-İzmir arası mesafeyi kısaltacak otoyolun bağlantı yollarının çok yakınında bulunacak. meyve bahçelerinin bulunduğu İlkbahar projesinde, her mevsim rengarenk açan çiçekler yer alıyor. Sur Yapı İlkbahar, toplam 57 bin 668 m²'lik inşaat alanı ile hayata geçiriliyor. İki etaptan oluşacak olan projenin ilk etabında 5 blokta 304 konut yer alıyor. İkinci etabında ise 200 konutun bulunacağı Sur Yapı İlkbahar'da, fiyatlar 185 bin TL ile 860 bin TL arasında değişiyor. Lansmana özel bu fiyatlar üzerinden %10 indirim fırsatının sunulduğu Sur Yapı İlkbahar'da, 51 metrekare ile 293 metrekare arasında değişen farklı tipte 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1'den oluşan daire seçenekleri bulunuyor. Projede ayrıca bahçeli, dubleks ve geniş teraslı daireler dikkat çekiyor.

Firma Bilgisi: Sur Yapı