Sur Yapı İdilia Evleri satışta!

Sur Yapı İdilia Evleri lansman öncesi yüzde 10 indirimli fiyatlarla satışa sunuldu. Sur Yapı İdilia Evleri nerede sorusu ise haberimiz içerisinde yer aldı

Sur Yapı İdilia Evleri satışta!

20 Ocak 2014 / Emlakwebtv
2001 krizi sonrası 2004 yılında ilk konut projelerine Çekmeköy’de başlayan Sur Yapı; 2014 yılı ilk projesi olarak Sultanbeyli’nde hayata geçirdiği İdilia Evleri’ni lansman öncesi özel fiyatlarla satışa çıkardı.

Sur Yapı İdilia Evleri TEM ve Sabiha Gökçen Havalimanı’na aynı zamanda TEM Kartal gişelerine ve Üsküdar metro hattına yakın konumda yer aldı. Bunun dışında Aydos Manzaralı inşa edilen Sur Yapı İdilia Evleri; 442 adet daireden meydana geldi. 2+1, 3+1, 4+1 ve 7+1 dubleks daire seçeneklerinin de bulunduğu Sur Yapı İdilia Evleri; 78 farklı konsepte tasarlandı.

Sur Yapı İdilia Evleri’nin özellikleri arasında ise yürüme yolları, su üzeri köprü geçişleri, dinlenme alanları, çocuk oyun parkları, basketbol ve futbol sahaları aynı zamanda dört mevsim kullanılabilen yüzme havuzu yer aldı. Proje kapsamında birden fazla ödeme imkanı sunulan Sur Yapı İdilia Evleri fiyatları ise şu şekilde konut alıcılarına sunuldu:

-Yüzde 10 lansman öncesi indirim,
-Yüzde 50 peşinat 48 ay vade farksız ödeme seçeneği,
-Yüzde 5 peşinat 1,2 ve 3. yıl %10’luk ara ödemeler ve kalan tutara cazip oranlarla kredi imkanı,
-Peşin alımlarda yüzde 10 lansman öncesi indirime ek olarak artı yüzde 5 indirim fırsatı,
-1.067 TL'den başlayan taksit fiyatları

Sur Yapı İdilia Evleri nerede?
Sur Yapı’nın lansman öncesi özel bir kampanya ile satışa sunduğu İdilia Evleri Sultanbeyli’nde yer almakta olup, Üsküdar metro hattı ile hem Avrupa Yakası’na hem de Anadolu Yakası ilçelerine ve merkezi noktalarına yakın bir konumda hayata geçirildi. Üsküdar metro hattı ile Marmaray’a ve Sabiha Gökçen’e kadar uzayacak olan metro aksına çok yakın konumda yer aldı.

Sur Yapı İdilia Evleri iletişim bilgileri
Adres: Çekmeköy Bölgesi Necip Fazıl Mah. Mabeyn Cad. No: 3-A Ümraniye/İstanbul
Tel: 0216 508 28 00

Firma Bilgisi: Sur Yapı
Proje Bilgisi: Sur Yapı Idilia