Sur Yapı İlkbahar Sultanbeyli!

Satışa sunulan Sur Yapı İlkbahar Sultanbeyli projesinde lansmana özel yüzde 10 indirim yapılıyor. Fiyatlar 185 bin TL'den başlıyor

Sur Yapı İlkbahar Sultanbeyli!

İki etaplık bir yaşam alanı olarak İstanbul Sultanbeyli'de Sur Yapı tarafından inşa edilen İlkbahar Sultanbeyli satışa sunuldu. Lansman dönemine özel indirimli fiyatlarla satışları yapılan projenin yatırım bedeli 250 milyon TL.

İnşaat alanı toplam 57 bin 668 metrekare olan Sur Yapı İlkbahar Sultanbeyli'nin birinci etabı 5 blokta 304 adet daireden, ikinci etabı ise 200 adet daireden meydana geliyor. Projede bahçeli, dubleks ve geniş teraslı daireler bulunuyor.

Sur Yapı İlkbahar Sultanbeyli fiyatları 185 bin TL'den başlıyor, 860 bin TL'ye kadar yükseliyor. Lansman dönemine özel yüzde 10 indirim yapılan proje için farklı ödeme seçenekleri de sunuluyor.

1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde daire alternatifleri bulunan Sur Yapı İlkbahar Sultanbeyli'de dairelerin alanı 51 metrekare ila 293 metrekare arasında farklılık gösteriyor. Proje, az katlı yatay mimarisiyle dikkat çekiyor.

Kuzey Ormanları'na, TEM Otoyolu'na ve Paşaköy Gişeleri'ne yakın mesafede olan Sur Yapı Sultanbeyli İlkbahar, 3. köprü güzergahında yer alıyor. Proje aynı zamanda Sultanbeyli Devlet Hastanesi'ne de yakın.

Sur Yapı İlkbahar Sultanbeyli projesinin donatıları arasında; uzun yürüyüş parkurları, su göletleri, hobi bahçeleri, kitap okuma ve dinlenme alanları, meyve bahçeleri, spor alanları, otopark alanı, oyun alanları ve güvenlik mevcut.

 

Firma Bilgisi: Sur Yapı
Proje Bilgisi: Sur Yapı Ilkbahar