Sur Yapı Mirage Rezidans Güneşli!

Sur Yapı Mirage Rezidans Güneşli fiyatları en düşük 340 bin TL'den başlıyor

Sur Yapı Mirage Rezidans Güneşli!

Sur Yapı tarafından İstanbul Avrupa Yakası'nın Güneşli bölgesinde hayata geçirilen Mirage Rezidans, satışa sunuldu. Merkezi konumda yükselen proje, 300 milyon TL yatırım bedeliyle hayat buluyor.

Toplam inşaat alanı 73 bin 700 metrekare olarak hesaplanan Sur Yapı Mirage Rezidans Güneşli, 17 katlı 3 blokta 342 rezidans daire ile 60 mağazalık bir alışveriş caddesinden meydana geliyor.

Basın Ekspres Yolu'na cepheli olan Sur Yapı Mirage Rezidans Güneşli'de yarı olimpik açık yüzme havuzu, çocuk havuzu, güneşlenme ve gölgelik alanları, açık hava fitness alanı, yürüyüş ve bisiklet parkurlarına yer veriliyor.

Yapılması planlanan Ataköy-İkitelli raylı toplu taşıma sisteminin Evren-Güneşli ve Mimar Sinan metro istasyonlarının yanı başında bulunan Sur Yapı Mirage Rezidans; TEM otoyoluna, Atatürk Havalimanı'na, E-5 karayoluna ve metro istasyonlarına da yakın mesafede.

1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde daire seçeneklerine yer verilen Sur Yapı Mirage Rezidans Güneşli'de dairelerin büyüklüğü 58 metrekare ila 234 metrekare arasında değişiyor. Projede 31 farklı metrekare alternatifi sunuluyor.

Sur Yapı Mirage Rezidans Güneşli fiyatları minimum 340 bin TL'den başlıyor, maksimum 1 milyon 340 bin TL'ye kadar yükseliyor. Bu fiyatlar üzerinden lansman dönemine özel yüzde 10 indirim yapılıyor.

 

Firma Bilgisi: Sur Yapı
Proje Bilgisi: Mirage Rezidans