Sürmeli Hotel’ den yeni yıla özel fırsat

Yeni yılın ilk gününe huzur dolu bir başlangıç için; Sürmeli Hotel’ den rüya gibi bir konaklama fırsatı sunuyor

Sürmeli Hotel’ den yeni yıla özel fırsat

24 Aralık 2013 / emlakwebtv
Yeni yılın ilk gününe huzur dolu bir başlangıç için; Sürmeli Hotel’ den rüya gibi bir konaklama fırsatı sizleri bekliyor. Standart Oda ya da Red Suite’ in size özel hazırlanan paketiyle yılbaşı gecesi romantik dakikalar yaşayacak, özel sauna ve jakuzi bakım seçenekleriyle tüm senenin yorgunluk ve stresinden arınarak yeni yıla Sürmeli farkıyla huzur içinde başlayacaksınız.

Sürmeli Hotel, yılbaşı gecenizi en huzurlu şekilde geçirme fırsatı sunuyor
İstanbul’un merkezi; Gayrettepe’de bulunan Sürmeli Hotel, 2013’ ü noktalarken yeni bir yıla keyif içinde başlamanız için, standart odalarında yılbaşı gecenizi en huzurlu şekilde geçirme fırsatı sunuyor. Sürmeli Hotel İstanbul’ da ikram kokteylinizi yudumlarken, sizin ve sevdiklerinizin ağzı tatlanacak. Odanıza gelecek meyve ve içecek ikramlarıyla geceniz daha da tatlanırken; Sürmeli Hotel’ in mis gibi kokan çarşaflarında ve yumuşacık puf yastıklarında farkında olmadan huzur içinde uykuya dalacaksınız. Yeni yılın ilk sabahında ise Sürmeli Hotel’ in usta ellerinden hazırlanan, zengin brunch ile yeni yıla benzersiz lezzetlerle başlayacaksınız.

Dilerseniz Sürmeli Hotel İstanbul’ un Red Suite odasında romantik, unutulmaz ve özel bir yılbaşı gecesi de geçirebilirsiniz. Bir adet şampanya ve usta ellerin gala yemeğiyle, geceye romantik bir başlangıç yapabilirsiniz. Yemeğin ardından, full mini bardan dilediğiniz içecekleri yudumlarken, sevdiklerinizle Sürmeli Hotel İstanbul’ un büyülü atmosferinde, yeni yılı rüya gibi karşılayabilirsiniz. Özel sauna ve jakuzi bakım seti seçenekleriyle Red Suite’ de yeni yıla, iş stresinden arınarak, huzur ve rahatlık içinde başlamanın tadını çıkaracaksınız.