Sustainable Brands 2015 İstanbul ne zaman?

Sustainable Brands 2015 İstanbul 26-27 Mayıs tarihlerinde düzenlenecek

Sustainable Brands 2015 İstanbul ne zaman?

 

San Diego merkezli olmak üzere dünyanın yükselen sekiz ekonomisinde gerçekleştirilen ve önde gelen uluslararası kariyer platformu The Daily Muse tarafından dünyanın en önemli 50 konferansı arasında gösterilen Sustainable Brands'in markaları, şimdi de marka dünyasının içerisinde olduğu yenilikçi gelişmeleri ve inovasyonu, markalarının sürdürülebilirliğini bir adım ileriye götürmek için nasıl kullanacaklarını konuşacaklar.

Markalar, kârlılıklarını ortak değer yaratarak artırmak için şimdi nasıl stratejiler oluşturmaları gerektiğini; inovasyonu ve yenilikçi çalışmaları nasıl kullanacaklarını, 26-27 Mayıs 2015 tarihlerinde Park Bosphorus Hotel'de gerçekleşecek Sustainable Brands 2015 İstanbul'da konuşacaklar.

Ulusal ve uluslararası konuşmacıların gerçekleştirecekleri atölye çalışmaları, yan etkinlikler ve paralel kulvarları ile bütünsel bir yaklaşımla sürdürülebilir marka olmanın tüm boyutlarının işleneceği etkili programı ile Sustainable Brands, başarılı ve lider marka olma yolunda pratik ve iyi uygulamaların paylaşılacağı bir buluşma olarak; marka, pazarlama ve iletişim dünyası profesyonelleri bir araya getirecek.

Markalar için yenilikçi olma ve başarı arasındaki pozitif korelasyon bu yıl öne çıkacak!
Yeni ekonomide marka dinamiklerinde inovatif uygulamalar ve inovasyon kültürünün yarattığı fark artık daha da ön plana çıkıyor. 2015 yılında markaların üst düzey yöneticileri, yeniliklerden nasıl daha efektif olarak faydalanacaklarını konuşacaklar ve ajandalarında marka başarısını hızlandırmanın olmazsa olmazı olarak sürdürülebilirlik odaklı liderlik yaklaşımlarını sorgulayacaklar.

Konferansta, markaların etkin olarak yönlendirdiği sosyal hareketlerin nasıl tasarlanacağı, sürdürülebilir marka olma önceliklerinin marka iletişimi ve konumlanmasında öne çıkması gibi önemli öncelikleri tartışacaklar.
Siz de geleceğin ekonomisine yön vermek için Sustainable Brands 2015 Istanbul'a katılabilir, http://www.sustainablebrandsistanbul.com/2015/ adresini ziyaret ederek detaylı bilgi edinebilirsiniz.