Tasarım’ın Yeşil Zirvesi EKODesign tamamlandı

Vaillant Türkiye’nin ana sponsorları arasında de yer aldığı, Yapı–Endüstri Merkezi tarafından bu yıl 6.sı düzenlenen EKODesign Konferansı yapıldı

Tasarım’ın Yeşil Zirvesi EKODesign tamamlandı

6 Mayıs 2013 / emlakwebtv
Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar’ın da katılımıyla 17 Nisan Çarşamba günü gerçekleşen EKODesign Konferansı 6. yılında, Yapı – Endüstri Merkezi Etkinlik Salonu’nda, “Sürdürülebilirliğin Boyutları” başlığı altında sektörün çok farklı paydaşlarını buluşturmayı başardı.

Konferansın Moderatör Soruyor! “Sürdürülebilirleştiremediklerimizden misiniz?” adlı oturumunda Vaillant Satış ve Pazarlama Koordinatörü Özgür Gök davetlilere Vaillant’ın sürdürülebilirlik vizyonunu aktardı.

Konferans, gerek yurt içinden gerekse yurt dışından pek çok ünlü uzmanı, konunun profesyonelleriyle buluşturmayı başardı.

Anahtar konuşma bölümlerinin dışında “söyleşi” formatında düzenlenen bölümde de, farklı disiplinlerdeki uzmanların görüşleri masaya yatırıldı. Bu bağlamda EKODesign 2013’ün ana sponsorları arasında yer alan Vaillant’ın Satış ve Pazarlama Koordinatörü Özgür Gök, Moderatör Soruyor! “Sürdürülebilirleştiremediklerimizden misiniz?” oturumunda Vaillant’ın satış ve pazarlama kanallarındaki farklılıkları, satış sonrası hizmetlerdeki kalite ve Vaillant Tüketici Club hizmetleri hakkında bilgi verdi, Vaillant Türkiye’nin hayata geçirdiği tüm bu özgün hizmet modellerinin yurt dışına ihraç edildiğini belirtti. Vaillant Türkiye’nin programında olan ve yenilenebilir enerjili ürünleri esas alan, bu alandaki eğitimleri, ekipman ve her türlü hizmeti içeren özel Enerji bayiliği sistemi hakkında da katılımcıları bilgilendirdi. Özgür Gök ayrıca, Vaillant’ın sürdürülebilirlik vizyonunu ve bu vizyon doğrultusunda hayata geçirdikleri sosyal sorumluluk çalışmalarından örnekler verdi.  

EkoDesign Konferansı kapsamında firmalar, bu etkinliğe özel hazırladıkları stantlarda katılımcılarla bir araya gelmeye devam ettiler. Vaillant’ın da standında sergilediği yüksek teknolojili ürün grupları arasında yer alan kojenerasyon, güneş enerjisi ve ısı pompaları sistemleri davetlilerin yoğun ilgisini çekti.