Taşyapı Four Winds ile bir ilk

İstanbul Bağdat Caddesi'ndeki 44 dönüm arazi üzerine kurulan Four Winds projesinde Osman Müftüoğlu “Stay Well” konsepti ile Türkiye’de bir ilke imza atıyor

Taşyapı Four Winds ile bir ilk

İstanbul’un kalbi Bağdat Caddesi’nde yer seçerek, tarihi yarım adadan Prens Adaları’na kadar uzanan eşsiz manzarasıyla 44 dönüm arazi üzerine kurulan Four Winds, mimaride mükemmelliğin yakalandığı 4 bloktan oluşuyor. İç mimarisi, tasarım değeri ve sunduğu yaşam kalitesiyle İstanbul’da yepyeni bir residence dönemi başlatan Four Winds, kişiye özel hizmetler ve Bağdat Caddesi’nin merkezinde doğanın dokusunu hissedeceğiniz peyzaj mimarisi ile dikkat çekiyor.

Akıllı bina teknolojisinin tüm artılarını barındıran bu projede, kaçıncı katta olunduğu fark etmeksizin camları açabilmenin verdiği özgürlük yaşanmaya değer… Mekânların iç tasarımı ise, özel davetlere ev sahipliği yapacak kadar şık, biçimde tasarlanmış.

Daire tipleri
4+1, 3+1 ve 2+1 daire tiplerinin mevcut olduğu projede, metrekareler 350 m2 ile 117 m2 arasında değişiyor. Geniş ve deniz/şehir manzaralı salonlar, her biri başlı başına bir yaşam alanı olan odalar, hayata benzersiz bir kolaylık katan giyim odaları, farklı dekorasyon alternatifleriyle sunulan mutfaklar projenin en dikkat çekici mimari özellikleri arasında yer alıyor.

'Kaliteli ve sağlıklı bir yaşam, her şeyden önce yaşadığınız yerden başlar' sözleriyle mekân ile sağlıklı yaşam olgusunu buluşturan Prof. Dr. Osman Müftüoğlu ve ekibi, projeyi 'kaliteli yaşam' felsefesine göre tasarlanmış yenilikçi uygulamalarla zenginleştirerek Four Winds Residence’a özel “Stay Well” konseptini hayata geçirdi.

Stay Well konsepti ile Osman Müftüoğlu ve ekibi ilk kez bir residence projesinde kişiye özel sağlık hizmetlerinden, kişiye özel fitness eğitmenliğine kadar birçok hizmeti residence sakinlerine özel sunuyor.

Proje Bilgisi: Four Winds