Taurus AVM yeni yıla dolu dolu giriyor

Ankara'da etkinlikleriyle fark yaratan Taurus AVM, Noel Baba bandosu eşliğinde yılbaşı alışverişi yaptıracak

Taurus AVM yeni yıla dolu dolu giriyor

28 Aralık 2013 / emlakwebtv
Ankara'da etkinlikleriyle fark yaratan Taurus AVM, Noel Baba Bandosu eşliğinde yılbaşı alışverişi yaptıracak. Yeni yılı dolu dolu karşılayacak Taurus AVM çocukları da unutmadı. Bu hafta sonu çocuklara yönelik yeni yıl partisi düzenleniyor.

Taurus AVM, yeni yıla Noel Baba Bandosu ritimleriyle girecek
Özel mimarisinin bir parçası olan ses akustik sistemi ile uğultusuz, gürültüsüz alışveriş olanağı sağlayan Taurus AVM, yeni yıla Noel Baba Bandosu ritimleriyle girecek. Renkli kostümleri, coşkulu müzikleri ile müzik tutkunlarının beğenisini kazanan Noel Baba Bandosu, 5 kişilik üflemeli çalgı grubundan oluşuyor.

İlk olarak bugün Taurus AVM'de kat kat dolaşarak performanslarıyla ziyaretçilerine eğlenceli dakikalar yaşatacak Noel Baba Bandosu, yılbaşına kadar müzik ziyafetini sürdürecek.

Taurus AVM, alışverişe gelen ailelere yeni yıl için hediyeler dağıtacak
Etkinliklerinde çocuklara da özel yer veren Taurus AVM, yılbaşı alışverişi için gelen ailelerin çocuklarına hafta sonu hediyelerin dağıtılacağı yeni yıl partisi düzenleyecek.

Taurus AVM, tüm çocukları AVM'nin 4'ncü katında saat 12.00-14.00 arası gerçekleştirilecek partiye davet etti. Çocuklar müzik eşliğindeki yarışmalarda ödül kazanma şansına da sahip olacak.