Teknik Yapı standında Kuveyt Fuarı’nı ve projeleri konuştuk

Metropark Satış Müdürü Kaan Ayalp ve Pınar Demir Kınay, Kuveyt Gayrimenkul Fuarı’nı ve Evora İstanbul ile Metropark Projelerini Emlakwebtv’ye değerlendirdi

19 Aralık 2013 / emlakwebtv
Metropark Satış Müdürü Kaan Ayalp, Evora İstanbul ile Metropark Projelerini ve Kuveyt Fuarı’nı emlakwebtv’ye şöyle değerlendirdi: “Teknik Yapı Holding 40 senelik bir inşaat firmasıdır. İstanbul’daki projelerimizi tanıtmaya geldik. Ağırlıklı olarak Evora İstanbul ve Metropark Projelerimiz için burada, Kuveyt’li yatırımcılara tanıtım yapıyoruz. Oldukça yoğun ilgi görüyoruz. Eş zamanlı olarak İstanbul’da da bu konuda birkaç bağlantımız oldu. Yönetim kurulumuz bu çerçevede bunları değerlendiriyor, umarım güzel işler yapacağız.”

Kınay: “Kuveyt’li yatırımcılar, Türkiye’den en çok konut edinen ikinci ülke sıralamasında”
Metropark Satış Müdürü Pınar Demir Kınay da mikrofonlarımıza şunları anlattı: “Açılış bizi gerçekten tatmin etti, yoğun bir ilgi görüyoruz. Bildiğimiz gibi Kuveytli yatırımcılar, Türkiye’den en çok konut edinen ikinci ülke sıralamasında ve biz de bunu değerlendirelim istedik. Teknik yapı olarak hem kendimizi tanıtalım hem daha önce Kuveytli yatırımcılar gelip bizimle görüşmüşlerdi ve hem de proje almak gibi teklifleri vardı, onları yerinde değerlendirip yine güzel portfolyolar ile İstanbul’a dönüp bunu yönetim kurulumuzla paylaşmak bizim amacımız ve tabi gördüğümüz ilgiden de son derece memnunuz.”

Firma Bilgisi: Teknik Yapı