Teona Ümitköy adres bilgileri

Teona Ümitköy adres bilgileri haberimizde yer alıyor

Teona Ümitköy adres bilgileri

Teona Ümitköy Kartallar İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. Toplam 4 bloktan meydana gelen projede 1+1, 2+1 ve 4+1 daireler yer alıyor. 4 blokta 570 daireden oluşan projede 3 blok 34, tek blok ise 29 katlı olarak yükseliyor. 

197 bin metrekare alan üzerinde yükselen Teona Ümitköy satılık daire büyüklükleri 114 ile 265 metrekare arasında değişiyor. Teona Ümitköy daire sahibi olacaklara fitness merkezi, kapalı yüzme havuzu, sauna ve yürüyüş parkuru gibi imkanlar sunuyor. 

Teona Ümitköy fiyatları için satış ofisi ile iletişime geçebilirsiniz. . Teslimler için Haziran 2017'yi öngören Teona Ümitköy projesi Ankara Ümitköy'de yer alıyor. Proje metroya yakın bir konumda bulunuyor. 

Kartallar İnşaat hakkında
1985 yılında ilk firmasının kuruluşundan bugüne Kartallar Grup aktivitelerini imar planı uygulamalarından daha geniş ve çeşitli proje üretim işlerine doğru yönlendirmiş ve genişletmiştir. Müşteri ihtiyaçlarına ve marketin taleplerine esnek ve çeşitli çözüm üretmek suretiyle hizmet verirken aynı zamanda temel iş anlayışını ve kalitesini korumuştur. 

Teona Ümitköy adres bilgileri : 8. Cadde 2555. Sokak No:1 (Kermes Sitesi Yanı) Ümitköy/Ankara

Teona Ümitköy iletişim bilgileri
Telefon : 0312 235 10 10
Web : http://teona.com.tr/ 

"Teona Ümitköy adres bilgileri" Başlıklı Haberin Galerisi

Teona Ümitköy adres bilgileri

Teona Ümitköy adres bilgileri

Teona Ümitköy adres bilgileri

Teona Ümitköy adres bilgileri

Proje Bilgisi: Teona Ümitköy