Terrace Mix 2 yıl kira garantisi!

İnanlar İnşaat imzasıyla yükselen Terrace Mix için firma tarafından iki yıl kira garantisi veriliyor

Terrace Mix 2 yıl kira garantisi!

İstanbul Avrupa Yakası'nın Esenyurt ilçesinde İnanlar İnşaat tarafından hayata geçirilen Terrace Mix, VIA Mimarlık imzası taşıyor. Satışları devam eden projede anahtar teslimleri hemen yapılıyor.

İnanlar İnşaat Terrace Mix, alanı 34 metrekare ila 230 metrekare arasında değişen 1+0'dan 3+1'e kadar hem ev hem ofis olarak kullanılabilecek toplam 945 adet daireden meydana geliyor.

Toplam inşaat alanı 167 bin 138 metrekare olan Esenyurt Terrace Mix'in konut alanı 97 bin 57 metrekare ve ticari alanına ise 4 bin 15 metrekare. 7 blok halinde yükselen proje, E-5 ve Tem'e yakın mesafede.

İnanlar Esenyurt Terrace Mix'in sosyal donatıları arasında; otopark alanları, yüzme havuzları, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, güneşlenme terasları, Türk hamamı, sauna, yürüyüş parkuru ve güvenlik bulunuyor.

Terrace Mix 2 yıl kira garantisi!

Terrace Mix için "şimdi yatırım zamanı" sloganıyla başlatılan kampanyaya göre; dayalı döşeli stüdyo dairelerin fiyatı 139 bin TL'den başlıyor. Proje için aylık 750 TL tutarında olmak üzere 2 yıl kira garantisi veriliyor.

 

Proje Bilgisi: Terrace Mix