Terrace Mix satılık daire fiyatları

Terrace Mix satılık daire fiyatları 139 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışlarına devam ediyor

Terrace Mix satılık daire fiyatları

Terrace Mix satılık daireler özel kampanyalarla satışlarına devam ediyor. Terrace Mix satılık daireler 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 şeklinde tasarlanıyor. İnanlar İnşaat tarafından Esenyurt'ta hayata geçiriliyor. 945 adet dairenin yer aldığı Terrace Mix projesinde 27 adet dükkan da bulunuyor. Terrace Mix daireleri 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 şeklinde tasarlanıyor. Terrace Mix satılık daire büyüklükleri 34 metrekare ile 230 metrekare arasında değişiyor.

Terrace Mix projesinde konut sahiplerine sunulan birçok hizmet bulunuyor. Bunlar arasında Buhar banyosu ve sauna, Türk Hamamı, güneşlenme terası, kapalı otopark, çocuk havuzu, açık ve kapalı havuz, sosyal tesis, masa tenisi ve bilardo, vitamin bar, yürüyüş yolu, çocuk oyun alanları, kardiyo, fitness, aerobik ve pilates salonu yer alıyor.

Terrace Mix satılık daire fiyatları
Terrace Mix satılık daire fiyatları 139 bin TL'den başlıyor. Dayalı döşeli stüdyo dairelerin yatırımcılar sağladığı kira getirisi olarak 2 yıl boyunca 750 TL veriliyor.

Terrace Mix nerede?
Terrace Mix Esenyurt'ta konumlandırılıyor. E-5 karayoluna 500 metre mesafede olan proje; Tem Bahçeşehir Gişeleri'ne 3 kilometre, Avcılar Deniz Otobüsü İskelesi'ne 6 kilometre, Marmaray Projesi'ne 17 kilometre mesafede bulunuyor.

Terrace Mix adres bilgileri: Namık Kemal Mahallesi, Kiler Caddesi, No: 67, Pk: 34513, Haramidere/Esenyurt, - İstanbul

Terrace Mix iletişim bilgileri
Telefon: 444 20 02
Web Adresi: www.terracemix.com

 

Proje Bilgisi: Terrace Mix