THE ADRESS RESİDENCE SATIŞTA

Emaar Türkiye tarafından Çamlıca’da 2,3 milyar dolar yatırımla hayata geçirilen Emaar Square kapsamında yer alan The Address Residence projesi satışa çıktı. Projenin ilk 11 katında Emaar’ın 5 yıldızlı zincir otel markası The Address Hotel yer alırken; diğer katlarda rezidans daire seçenekleri yer alıyor

THE ADRESS RESİDENCE SATIŞTA

Emaar Türkiye tarafından Çamlıca'da inşa edilen Emaar Square kapsamında yer alan The Address Residence projesi görücüye çıktı. Toplamda 46 kattan oluşan projenin ilk 11 katında Emaar'ın 5 yıldızlı zincir otel markası The Address Hotel yer alıyor. Projenin 12-29 katlarında ise 197 adet mobilyalı rezidans daire seçenekleri bulunurken; 30 ve 46.katları arasında da toplam 123 adet mobilyasız daire tipleri mevcut.

Gelir sağlıyor
The Address Residence projesinde 12 ve 29.katlar arasında bulunan mobilyalı daireler ev sahiplerine gelir de sağlıyor. Ev sahibi dilerse The Address Hotel 'in kiralama sistemine dahil edilerek gelir elde edebiliyor. Büyüklükleri 78 ile 645 metrekare arasında değişen daire seçeneklerinin yer aldığı Emaar The Address Residence fiyatları ise metrekare bazında 5 bin 300 dolardan başlıyor.

Türkiye'ye inandıklarını ve uzun dönem bölgede yatırım hedeflerinin olduklarını söyleyen Emaar'ın bölge CEO'su Ozan Balaban, "Türkiye'de yatırımlarımıza devam edeceğiz. Sadece İstanbul diğer Türkiye'nin kıyı kentleri ile de ilgileniyoruz" dedi.

Yeni projeler yolda
Türkiye'de 2 yeni proje daha hayata geçireceklerinin müjdesini veren Ozan Balaban, "Biri İstanbul diğeri Antalya olmak üzeri 2 yeni yatırımımız daha var. Karma konseptli her iki projeyi de bu yılın sonlarına doğru hayata geçirmeyi hedefliyoruz" şeklinde konuştu. İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında yer arayışlarının devam ettiğini de ifade eden Balaban, İstanbul'un dışında İzmir ve Bodrum'la da ilgilendiklerini söyledi.